Aksesuarlar

DSI Adaptörler

TEDS, DSUB9 üniversal analog girişlerimizden herhangi birini doğrudan IEPE, şarj, termokupl, şant, voltaj, LVDT veya RTD girişine çeviren donanımlı adaptörler.

Ana Özellikler

EXTEND ANALOG GİRİŞLER: DSI adaptörleri, ürün ailesinden bağımsız olarak bir DSUB9 analog girişi olan herhangi bir Dewesoft amplifikatörü ile uyumludur. SIRIUS DAQ sistemi, KRYPTON DAQ modülleri, MINITAURs veya DEWE-43 DAQ cihazına uyacaktır.

TEDS İLE TAK-ÇALIŞTIR: Tüm DSI adaptörleri, otomatik sensör algılama ve tak-çalıştır kurulumu için dahili TEDS çipine sahiptir. Sensörü DSI adaptörüne ve DSI adaptörünü DSUB-9 analog girişimizden birine bağlamanız yeterlidir ve ölçeklendirme, üniteler, kalibrasyon verileri vb. Her şey otomatik olarak yapılandırılacaktır.

KOMPAKT VE SAĞLAM: Tüm elektronik parçalar, adaptörleri analog giriş kanalına sıkıca vidalamak için vidalı konnektörlü küçük ve sağlam DSUB-9 alüminyum muhafaza içine yerleştirilmiştir.

Dewesoft Akıllı Arayüzler

Çok yönlü DSI® adaptörleri, Dewesoft’un DAQ sistemi analog girişini DSUB9 konnektörü ile, gerinim ölçer, IEPE / ICP, termokupl, LVDT, RTD, akımdan ± 200V’a kadar olan voltaj sinyallerine kadar her şeyi kabul edebilen evrensel bir analog girişe dönüştürür.

DSI bağdaştırıcıları TEDS tarafından otomatik olarak tanınır ve tüm ayarlar otomatik olarak Dewesoft X DAQ yazılımı içinde yapılandırılır.

IEPE Adaptörü

İvmeölçerler ve mikrofonlar gibi IEPE (Entegre Elektronik Piezo Elektrik) sensörleri için DSI adaptörü. Adaptöre bağlı bir sensör, TEDS teknolojisi kullanılarak otomatik olarak tanınacaktır. DSI-ACC adaptörünün Üç versiyonu mevcuttur:

DSI-ACC – uyarma akımı 4 mA, 21 V ve yüksek geçiş filtresi 0.8 Hz

DSI-ACC-0.16Hz – uyarma akımı 4 mA, 21 V ve yüksek geçiş filtresi 0,16 Hz

DSI-ACC-20mA – eksitasyon akımı 20 mA, 21 V ve yüksek geçiş filtresi 0.8 Hz

Charge Adaptörü

DSI-CHG adaptörü, BNC konektörlü şarj ivmeölçeri veya mikrofon sensörleri için tasarlanmıştır. Aralık 50000 pC’ye kadar. AC coupled 0.07 Hz. Maks. 100 kHz bant genişliği.

Gerilim Adaptörü

DSI-V-200 adaptörü, herhangi bir DSUB9 analog girişinin, ± 200V voltaj aralığını, BNC konnektörü üzerinden diferansiyel girişi kabul etmesini sağlayacaktır. Bant genişliği ve aralıklar bağlı amplifikatör tarafından tanımlanır.

Termokupl Adaptörü

Termokupl sensör bağlantısı için DSI-TH-x adaptörleri kullanılır. Adaptör, yüksek doğrulukta soğuk bağlantı referans ölçümüne sahiptir. Mini TC konnektörü ile 1 m termokupl kablosu dahildir. Desteklenen termokupl türleri:

DSI-TH-C – termokupl tip C

DSI-TH-J – termokupl tipi J

DSI-TH-K – termokupl tip K

DSI-TH-T – termokupl tip T

LVDT Adaptörü

DSI-LVDT, LVDT sensörlerini bağlamak için bir adaptördür. LVDT sensörleri için 4 ila 10 kHz uyarım üretir ve bir potansiyometre ile faz ayarını içerir. Çıkış 1 V = 1000 mV / V.

RTD Adaptörü

DSI-RTD, RTD sensörleri için evrensel bir adaptördür. İki, üç ve dört kablolu bağlantı yöntemleri desteklenir. Birlikte verilen Binder kablo konnektörüne sahip 5 pimli Binder 710 serisi konnektör. Desteklenen RTD türleri:

Pt100

Pt200

Pt500

Pt1000

Pt2000

DSI-TH-C – termokupl tip C

DSI-TH-J – termokupl tipi J

DSI-TH-K – termokupl tip K

DSI-TH-T – termokupl tip T

Pil Paketleri

Bağımsız, araç içi veya uzaktan test ve ölçüm uygulamalarında kullanılabilen veri toplama sistemlerimiz için pil paketleri.

Ana Özellikler

DAYANIKLI VE GÜVENİLİR: Pil paketleri, sağlam alüminyum şasi içinde, sahada güvenilir çalışma için alüminyum bloktan üretilmiştir. Sadece yüksek kaliteli Li-Ion piller kullanılır.

BÜYÜK KAPASİTE: Pil paketleri 384 Wh kapasiteye sahiptir. Bu, pili değiştirmeden 32 kanallı SIRIUS DAQ sistemi ile SBOX veri kaydedici için 3 saatlik bir çalışma sağlayacaktır.

HOT-SWAP FONKSİYONU: Dahili Li-Ion pilleri çalışırken değiştirilebilir, yani veri toplama sisteminizin asla pilinin bitmediğinden emin olmak için ölçüm sırasında değiştirilebilir.

İZOLELİ GÜÇ KAYNAĞI: Araç içi ölçümlerde, batarya paketlerinde yalıtılmış bir güç kaynağı sizi istenmeyen topraklama problemlerine karşı koruyacaktır.

DURUM GÖSTERGESİ: Pil paketleri, LCD durum göstergesinin yanı sıra DAQ ünitesine USB bağlantısıyla birlikte gelir, böylece ne kadar güç kaldığını her zaman bileceksiniz.

TERS KUTUP KORUMASI: Akü paketleri, giriş güç kaynağına yanlış bağlantılara karşı korumalıdır.

Mükemmel Uyum

Her iki batarya paketi – DS-BP2i ve DS-BP4i, SIRIUS veri toplama ve SBOX veri kaydedici cihazlarımızla mükemmel şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Akıllı tıklama mekanizması, pilin SIRIUS ve / veya SBOX cihazlarına bağlanmasını sağlayacaktır.

Ekranlar

Mobil, araç içi test ve ölçüm uygulamaları için sağlam, yüksek çözünürlüklü LCD ekranlar ve ekran aksesuarları.

Ana Özellikler

SAĞLAM DISPLAY: DS-DISP-12, mobil uygulamalarda kullanılmak üzere sağlam alüminyum kasa içine yerleştirilmiş 12” endüstriyel sınıf LED ekrandır ve -20 ° C ila 60 ° C arasında çalışabilir.

MULTI-TOUCH: Ekranın, kolay dokunma etkinleştirme işlemi için çoklu dokunma işlevselliği vardır. Dewesoft X3, yazılımın kolay kontrol edilmesini sağlayan akıllı jest tabanlı destekli görsel ekranlara sahiptir.

YÜKSEK PARLAKLIK: 700 cd / m2’lik yüksek parlaklığa sahip ekran, en zorlu test koşullarında bile görüş sağlar.

1200×800 ÇÖZÜNÜRLÜK: Ölçümünüz sırasında tüm önemli görsellerinizi barındırmak için yeterli ekran çözünürlüğü sağlar.

MONTAJ AKSESUARLARI: Bir araç penceresine veya herhangi bir pürüzsüz yüzeye ekranın takılması için isteğe bağlı montaj aksesuarları sağlanmıştır.

Mobil Uygulamalar İçin Ekranlar

DS-DISP-12, saha testi ve ölçümleri için sağlam alüminyum şasi içine yerleştirilmiş bir 12” LED mobil ekrandır. Veri toplama sistemleri ve SBOX, SBOX su geçirmez, MINITAURs ve KRYPTON CPU veri işleme ve veri kayıt bilgisayarları ile çalışmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Yüksek kalite ve yüksek parlaklıkta LED ekran, en zorlu test koşullarında ve geniş görüş açılarından bile görüş sağlar.

Çoklu dokunma yeteneğiyle, ölçümlerinizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Dewesoft X3 DAQ yazılımı, kolay dokunma işlemi için akıllı çoklu dokunmatik görsel kontrollere sahiptir.

Her Yere Monte Edilebilir

DS-DISP-12 için çeşitli montaj seçenekleri sunuyoruz. Araç içi kullanım için, vantuzlu opsiyonel montaj aksesuarları, aracın ön camına veya herhangi bir pürüzsüz yüzeye monte edilmek için mükemmel bir çözümdür.

Ayrıca, SIRIUS veri toplama sistemine veya SBOX veri işleme ve veri kaydedici bilgisayarına akıllı tıklama mekanizması ile DS-DISP-12’yi sabit bir şekilde sabitleyen alüminyum montaj plakası sunuyoruz.