Akustik ve Gürültü Test Çözümleri

Ürünlerinizdeki ses ve gürültü emisyonlarını doğru bir şekilde ölçmek ve karakterize etmek için akustik testi kullanımı kolay ve gelişmiş ürünler sunuyoruz. Tek duraklı akustik ölçüm testi çözümümüz, Ses Seviyesi Ölçümü (sound level meter) , Ses Gücü (Sound Power), Ses Kalitesi (Sound Quality), Ses Yoğunluğu (Sound Intensity), Oktav Bandı analizi (Octave Band Analysis) ve Yankılanma Süresi (Reverberation Time RT60) gibi tüm temel ses ölçüm uygulamalarını kapsar.

Tüm akustik testler uluslararası standartlara göre yapılır.  Ses akustiği, kalibrasyon hizmetleri ile desteklenir.

Gürültü ve ses birçok ürün için kritik pazarlama faktörü haline gelmiştir.  Çok az veya çok fazla gürültü veya yanlış ses profili, belirli bir markanın tüketici algısını ve kabulünü etkileyebilir. Ayrıca, üreticiler katı gürültü mevzuatına ve etiketleme gerekliliklerine uymalı ve verileri belirlemek için kullanılan yöntemleri belgelemelidir. Bu nedenle, ürün sesi ve gürültü emisyonu tasarlanırken sadece objektif parametreleri değil, kullanıcının kendi öznel algılarını da dikkate almak gerekir. Herhangi bir mikrofon veya titreşim sensörü için uyumluluk ile ses ölçümü ve kayıt için eksiksiz bir çok esnek veri toplama sistemleri yelpazesi sunuyoruz.

Ödüllü Dewesoft X veri toplama yazılımı DAQ donanımı, ses analizi için basit tasarlanmıştır ve kullanışlıdır. Akustik test çözümlerimiz, akustik test uygulama mühendisleri grubumuzun ücretsiz teknik desteği ile desteklenmektedir.