Batarya Testi

Entegre basınç, sıcaklık ve nem ortamları, elektronik ve elektrikli cihazlar için yüksek irtifada kullanım ortamı değerlendirmesi ve depolama değerlendirmesi yapmak için yeniden üretilebilir.

Bu oda, düşük basınç altında bir test ortamı sağlar. Yüksek rakımlarda sürüş sırasında daha fazla elektronik bileşen kullanılan otomobillerin arızalarının tespiti ve uçaklarda kullanılmak üzere tasarlanan bileşenlerin değerlendirilmesi için mükemmeldir.

Dahası, 45.000 metre yüksekliğe kadar basıncı simüle edebilir, böylece düşük basınçlı, düşük sıcaklıklı yaylalarda çalışmayı değerlendirebilir ve hava taşımacılığını simüle edebilirsiniz.

Test Standartları

DO160, ASTM, MIL-STD-781/-810 standartlarının gereksinimlerini karşılar.

Yapısal Özellikler

  • Yalıtım katmanı 150 mm kalınlığındadır, oda duvarındaki ve kapısındaki ısı yalıtım ara katmanı elyaf olmayan esnek ısı yalıtım malzemesini benimser ve nem geçirmez membran ile kaplanır;
  • Dış duvar 10 mm kalınlığında çelik plakadan yapılmıştır ve sökülebilir plaka yapısı, gelecekte odanın yalıtım ara katmanının bakım ve onarımını kolaylaştırmak için uygun konumda benimsenmiştir;
  • Laboratuvar zemininin yük kapasitesi: 800kg/m^2 (eşit yük);