Çok kanallı USB CAN sistemleri ve OBDII, J1939, XCP / CCP, CAN iletimi ve DBC dosyaları desteği ile CAN veri yolu yazılımı.

Ana Özellikler

PLUG-AND-PLAY CAN ARA YÜZLERİ: CAN ara yüzlerimiz sağlam ve kullanımı kolaydır. CAN cihazını dizüstü bilgisayarınızın USB portuna veya herhangi bir SBOX veya KRYPTON CPU bilgisayarımıza bağlayın ve cihaz otomatik olarak tanınır ve kullanıma hazır hale gelir.

2, 4 veya 8 CAN GİRİŞİ: 2, 4 veya 8 CAN bağlantı noktasına sahip CAN cihazları mevcuttur. Birden çok CAN cihazı, daha fazla CAN bağlantı noktasına genişletmek için birlikte senkronize edilebilir.

YÜKSEK HIZLI İZOLE CAN: Herhangi bir CAN cihazındaki her CAN portu yalıtılmıştır ve yüksek hızlı CAN 2.0b standardını kullanmaktadır.

FANLESS ŞAŞE: 2 ve 4 portlu CAN cihazları standart olarak fansız üretilmektedir.Ayrıca zorlu ve tozlu ortamlarda sorunsuz CAN verisi elde etmek için IP50 koruma sınıfına sahip fansız alüminyum şasiye 8 portlu CAN cihazı monte edilebilir.

OBDII VE J1939 DESTEĞİ: Tüm CAN cihazlarımız, OBDII ve J1939 standart desteğine sahiptir.

FLEXRAY ve XCP / CCP: Ek otomotiv protokolleri XCP / CCP de Dewesoft X Professional veri toplama yazılımı ile desteklenmektedir.

CAN OUT: Tüm cihazlar CAN mesajları gönderebilir.

DBC DOSYA DESTEĞİ: Dewesoft X yazılımı, CAN kanallarını otomatik olarak ayarlayabilen DBC dosyalarının kolayca okunmasını sağlar.

ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELER İÇEREN YAZILIM: Kullanımı kolay, çok sağlam işlevselliğe sahip, ödüllü DEWESoft X3 yazılımı dahildir. Hiçbir gizli maliyeti olmayan yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri içerir.

 

Güvenilir CAN Kaydı

Tüm CAN cihazları, her kanal için 1 Mbit / s hızda CAN 2.0b verilerini iletme ve alma desteğini sağlar. Tüm CAN kanalları gürültülü ortamlarda sorunsuz bir CAN alımı için ve maksimum sinyal kalitesi için yalıtılmıştır.

2, 4 ve 8 CAN portlu CAN cihazları mevcuttur. CAN portlarını artırmak için çoklu CAN cihazları birlikte senkronize edilebilir.

DEWE-43, MINITAURs ve SIRIUS gibi veri toplama sistemleri de özel CAN veri yolu portları sunmaktadır. Bu bağlantı noktaları, bu sayfada açıklanan özel CAN cihazları ile aynı CAN işlevselliğini sunar.

 

Kayıt ve Analiz Yapabilir

İçerdiği Dewesoft X Yazılımı ile CAN ara yüzlerimiz araç içi ölçümler için mükemmel veri kaydedicilerdir.

Yazılım Kabiliyetleri:

  • Gelişmiş CAN kayıt, depolama ve analiz,
  • CAN mesajlarının çevrimiçi izlenmesi ve kod çözülmesi,
  • Çevrimdışı CAN mesajı çözme,
  • CAN verilerini görüntülemek için görsel ekran,
  • CAN kanallarının çevrimiçi ve çevrimdışı matematik analizi
  • CAN DBC dosyası içe ve dışa aktarma
  • CAN, J1939 ve XCP / CCP destekli OBDII
  • CAN iletimi

Dewesoft X, CAN kanallarının kurulumunu son derece kolay hale getirir. Yazılım, CAN DBC veya XML dosyalarını okuyabilir ve alabilir. DBC dosyaları CAN mesajı ve kanal tanımı için yaygın dosyalardır. Tüm mevcut CAN kanallarını otomatik olarak kurar ve CAN mesajlarının kodunu çözer.

 

OBD II, J1939 ve XCP / CCP Protokolleri

Dewesoft CAN cihazları ayrıca OBD II, J1939, XCP ve CCP protokol desteği sunar.

OBDII işlevselliği, araç standart OBD II portu üzerinden mevcut araç parametrelerinin gerçek zamanlı veri kaydını sağlar.

CCP veya XCP protokolünü destekleyen Elektronik Kontrol Ünitelerinden (ECU) veri kaydı (CAN veya Ethernet üzerinden) ayrıca ek bir donanım olmadan da mümkündür.

 

Sağlam CAN Kaydı

Çok zorlu ortamlarda CAN kaydı ve analizi için tasarlanmış iki CAN enstrümanı sunuyoruz.

SIRIUSif-8xCAN

Bu 8-portlu CAN cihazı, fansız şasiye monte edilmiştir ve bu yüzden içinden hava girmemektedir. Çok tozlu ortamlar için mükemmel çözümdür.

SIRIUSiw-8xCAN

Bu 8 portlu CAN cihazının daha sağlam bir versiyonudur. Bu ünite tamamen yalıtılmıştır ve IP67 çevre koruma derecesi sunar, bu da ünitenin toz, darbe ve su geçirmez olması anlamına gelir.