Eşsiz fiyat / performans oranı ve küçük boyutları ile ödüllü çok yönlü USB veri toplama sistemi.

 

ANA ÖZELLİKLER

EVRENSEL ANALOG GİRİŞLER: Cihaz voltaj ve tam köprü sinyallerinin dışında DSI adaptörlerinin kullanımı ile birlikte, IEPE, şarj, termokupllar, yarım köprü, çeyrek köprü, RTD, akım, direnç ve LVDT sinyallerinin de kayıt edebilir. Örnekleme oranı, kanal başına 200 kS / s, 24 bit ADC’li sigma-delta’dır.

SENSÖR GÜÇ KAYNAĞI: Her kanal sensör besleme için güç sağlar.

SAYAÇ / ENKODER / DİJİTAL GİRİŞLER: Her bir kanal 3x dijital giriş, 1x olay sayacı, enkoder, periyot, puls genişliği ölçümü yapabilir. Hassas frekans ve açı ölçümü için patentli SUPERCOUNTER® teknolojisini kullanır.

ISOLATED CAN INPUTS: Yüksek hız CAN 2.0b kanalları, 1 Mbit / sn veri çıkışı ile, CCP, OBDII, J1939 ve CAN çıkışı için ek destek sağlar.

TAM SENKRONİZE: Her kanal, analog, dijital veya CAN, mikro saniye doğruluk ile senkronize edilir.

İZOLE GÜÇ KAYNAĞI: DEWE-43A güç kaynağı, toprak döngülerinin olasılığını ortadan kaldırarak dahili olarak izole edilmiştir.

ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELER İÇEREN YAZILIM: Kullanımı kolay, çok sağlam işlevselliğe sahip, ödüllü DEWESoft X3 yazılımı dahildir. Hiçbir gizli maliyeti olmayan yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri içerir.

 

Güvenilir DAQ Sistemi

DEWE-43A iki kilo altında ağırlığında ve elinize sığacak kadar küçüktür. Ve yine de bu küçük kutu içinde bir devin kalbi atıyor.

Bütçe dostu fiyat etiketi ile yıldız özelliklerine sahip bir enstrümana ihtiyacınız olduğunda DEWE-43A sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Cihaz kalitesinden asla ödün verilmez. Aletlerimizi alüminyum bloktan üretilecek şekilde dikkatle tasarlarız. Bu şekilde, cihaz sadece sağlam değil, aynı zamanda maksimum taşınabilirlik için de hafiftir.

DEWE-43A, çeşitli dinamik veri toplama uygulamaları için ideal bir çözümdür. En zorlu test ve ölçüm zorluklarını çözmenize yardımcı olacaktır. Dünyanın her yerinde kullanılır ve her test ve ölçüm mühendisi için çok yönlü bir araç olduğu kanıtlanmıştır.

 

Kolay Kullanımlı

DEWE-43 kullanımı karmaşık yapılandırma ayarları veya programlama gerektirmez.

Tak ve çalıştır işlevselliği, akıllı sensörler ve gelişmiş TEDS desteği ile DEWE-43 ile ölçüm yapmak bir bisiklete binmekten daha kolaydır. İlk seferde doğru anlayacaksınız ve her zaman ölçmeye hazır olacaksınız.

Hassas ve grafik açısından zengin sonuçlar elde etmek her zamankinden daha kolay. Çok esnek görsel ekranlardan birini sürükleyip bırakın ve bunları kanallarınıza bağlayın. İşte bu kadar!

 

Hassas Sayıcı ve Enkoder Ölçümü

SIRIUS, sekiz sayaç / enkoder girişinde SUPERCOUNTER® adı verilen patentli bir teknoloji kullanır.

Sayaç / Counter girişleri, dengeleme, order tracking ve burulma titreşimleri gibi uygulamaların gerçekleştirilmesi için analog, CAN veriyolu ve diğer veri kaynakları ile tam olarak senkronize edilir.

 

Senkronizasyon

DEWE-43 donanımı voltaj, gerilim, ICP / IEPE, charge, CAN, sayaç, enkoder ve dijital gibi farklı sinyalleri okuyabilme özelliğine sahiptir. Ek olarak, dahil edilen Dewesoft X3 yazılımı ile, GPS, Flexray, Ethernet, Seri, PCM telemetri ve diğer birçok arabirimden verileri kolayca alabilir ve birleştirebilirsiniz.

Her bir veri kaynağının farklı örnekleme oranlarına sahip olmasına rağmen, tüm verileriniz zamanlama ve GPS senkronizasyon teknolojilerimiz sayesinde mikro saniye hassasiyetle mükemmel bir şekilde senkronize edilir.

Senkronize video da ücretsiz olarak eklenebilir. Dewesoft, basit DirectX web kameraları, üçüncü taraf termal kameralar ve analog verilere tam olarak senkronize edilmiş yüksek hızlı video kameraları desteği ile güçlü bir video motoru içerir.

 

Genişletilebilir

Bir DEWE-43A veri toplama cihazındaki kanal sayısı yeterli değilse, esnek tasarımımız kanalları istediğiniz zaman kolayca genişletmenizi sağlar.

Birden fazla DEWE-43A cihazını senkronize edebilir veya SIRIUS veya KRYPTON, hatta navigasyon cihazları veya CAN ara yüzleri gibi diğer DAQ sistemlerimizden herhangi biriyle giriş kanalı sayısını arttırabilirsiniz.

Çoklu cihazlarla çalışmak için yapılan konfigürasyon, tek bir ünite ile çalışmak kadar kolaydır ve senkronizasyon teknolojileri sayesinde (dahili veya harici IRIG, GPS) veriler her zaman mükemmel şekilde senkronize edilir.

 

Ödüllü Ürün

DEWE-43A, NASA’nın Tech Briefs dergisinden Yılın Ürünü ödülünü aldı.

DEWE-43A, Ulusal Aletler, Autodesk, Honeywell ve diğerleri gibi markaların rekabetinden sıyrıldı. DEWE-43A, diğer tüm yarışmacıların toplamından daha fazla oy topladı, bu da bu ödülü daha da anlamlı hale getirdi.

 

0.5 Kg ağırlığı ile DEWE 43 tek elinizle tutabileceğiniz kadar küçüktür. Buna rağmen 24 bitlik 8 dinamik analog girişi ile yüksek çözünürlükte ve yüksek hızda (200 KHz kanal başına örnekleme hızı) veri toplama imkanı vermektedir. Universal tipteki girişler, +/-10V voltaj ve strain gage verisi okuyabilmektedir. MSI adaptörleri ile ise IEPE ivmeölçer, termokupl, 200V giriş ve RTD gibi pek çok parametre ve tamamlama üniteleri ile yarım ve çeyrek köprü strain gage bağlantıları ölçülebilmektedir.

 

Önemli Özellikler

  • 8 adet 200 kHz anti-aliased dinamik giriş
  • 8 adet ileri düzey sayaç (advanced counters)
  • 24 adet dijital giriş
  • 2 adet CAN girişi
  • AC/DC adaptörleri içerir
  • DEWESoft’un ödüllü veri toplama ve işleme yazılımı içermektedir
  • MSI adaptörleri ile üniversal veri toplama imkanı

DEWE 43 broşürünü indirmek için tıklayınız.