SIRIUS MINI
TAŞINABİLİR 4 KANALLI TİTREŞİM SAYACI

64 adede kadar analog giriş, 32 sayaç girişi ve yerleşik yüksek performanslı, son derece güvenilir veri işleme bilgisayarı ve SSD veri kaydedicisi ile 32 analog çıkışa sahip kompakt veri toplama sistemi.

IEPE

Gerilim

Sayaç ve Enkoder

Dijital

USB 2.0

-10°C ila +50°C

IP50

Şok Derecesi 50g

ANA ÖZELLİKLER

  • HAREKET HALİNDEKİ USB GÜCÜ: SIRIUS mini herhangi bir harici güç kaynağı gerektirmez. Doğrudan USB bağlantısından, örneğin bir dizüstü bilgisayardan çalıştırılabilir. İki USB kablosu dahildir. Biri güç için, ikincisi veri aktarımı için.
  • 4 IEPE VE GERİLİM GİRİŞLERİ: Veri toplama sistemi, doğrudan voltaj veya IEPE/ICP sinyalleri için dört yüksek dinamik analog giriş ile yapılandırılır. Amplifikatörler, kanal başına 200 kHz örnekleme hızına sahip iki adet 24 bit Sigma-Delta ADC ile donatılmıştır. DualCoreADC® teknolojisi, 160 dB’lik şaşırtıcı bir dinamik aralık sunar.
  • EŞSİZ FİYAT: SIRIUS mini, fiyat ve kalite arasında çok cazip bir oran sunar. En yüksek kalitede sinyal koşullandırma amplifikatörleri ile birlikte gelir ve ödüllü veri toplama yazılımı ile birlikte gelir.
  • DEWESOFT KALİTESİ VE 7 YILLIK GARANTİ: Dewesoft’un sektör lideri 7 yıllık garantisinin ve birinci sınıf kalite güvencesinin keyfini çıkarın. Dewesoft ekipmanına yaptığınız yatırımın karşılığını her zaman alırsınız ve korunur.
  • KÜÇÜK FORM FAKTÖRÜ: SIRIUS mini, en küçük 4 kanallı veri toplama sistemimizdir. Bir ele sığar, hafiftir ve bir sırt çantasında kolayca taşınabilir. Yine de bu küçük kutuda bir devin gücünü bulabilirsiniz.
  • SAYAÇ/ENKODER/DİJİTAL GİRİŞLER: SIRIUS mini, bir sayaç/enkoder girişi ile de yapılandırılabilir. Giriş, 3x dijital giriş, 1x olay sayacı, kodlayıcı, periyot, darbe genişliği, görev döngüsü kapasitesine sahiptir. Hassas frekans ve açı ölçümü, patentli SuperCounter® teknolojimizi kullanır.

  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIMLAR: Ödüllü veri toplama yazılımımız DewesoftX, hiçbir ek ücret ödemeden dahil edilmiştir. Yazılım ayrıca ömür boyu ücretsiz güncellemeler ve ücretsiz teknik destek ile birlikte gelir. Gizli maliyet yok!