Yeni Nesil Güç Analizi ve Güç Kalitesi Test Çözümleri

DEWESoft, Yüksek voltaj ve AC / DC akım ölçümü için% 0.03 hassasiyetle güç analizi ve güç kalitesi için yenilikçi veri toplama cihazları sunar. DEWESoft cihazları, herhangi bir güç tabanlı test ve ölçüm uygulaması için kullanılabilir. Kullanımı kolay DAQ yazılımına sahip esnek, sağlam ve son derece hassas DAQ donanımı, daha önce hiç yaşamadığınız yenilikçi çözümler sunar.

DEWESoft cihazları, standart güç ölçerlerden çok daha fazla şey barındırır. Sıcaklık, titreşim, gerinim, yük sensörleri için çok sayıda ekstra desteklenen girişin yanı sıra sayaçlar, enkoderler, CAN, CAN FD, GPS, Ataletsel Navigasyon ve Video gibi dijital arayüzler için destek, elektrik için mükemmel bir veri kaydı ve analiz çözümü sunar. Hibrid araç testleri, bataryalar ve diğer elektrikli bileşenlerde de kullanılır.

Anahtar teslimi bir güç analiz çözümü sunmak için ürün hattını son derece hassas AC ve DC akım transdüserleri ile tamamlıyoruz.

Dewesoft Güç Analizörü sadece dünyadaki en küçük güç analizörü değil, aynı zamanda en güçlü olanıdır. Güçlü donanım özellikleri ile birleştirilmiş esnek donanım platformu, her türlü elektrik ölçümü için benzersiz test olanakları sunar.

Dewesoft güç kalitesi analizörü, IEC 61000-4-30 Sınıf A’ya göre tüm güç kalitesi parametrelerini ölçebilir. Ham veri depolama, davranışsal hataları gidemek, ek parametrelerin hesaplanması, vb.

Geliştirme, validasyon ve üretim aşamasında komple elektrikli ve hibrid araç testleri için gelişmiş ve kullanımı kolay çözümler sunar. Elektrik motoru ve inverter testi, akü ve akü şarj testi, yanma analizi, hidrojen motor testi ve daha fazlası için tek elden çözümler.