Sarsıcı Sistemleri(Shaker)

PIV

20 yılı aşkın tecrübeli mühendis kadrosuna sahip PIV , Ar-Ge, üretim ve test ile entegre çevresel test sistemleri tedarikçisidir. Ana ürünleri; elektro-dinamik titreşim test sistemi, üç / dört kapsamlı kombine test test istemlerii, çok eksenli pikap, şok test cihazı ve çok eksenli senkron titreşim test sistemleridir. PIV ürünleri, havacılık, uzay, havacılık, demiryolu transit, elektronik, savunma ve askeri alanlarda firmaları titreşim test ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

1 kN’dan 200 kN’a kadar çok geniş bir yelpazede titreşim test sistemi sunabilen PIV, ayrıca kombine test sistemi dediğimiz titreşim test sistemlerine sıcaklık ve nem kabinleri de ekleyebilmektedir.

 

Ayrıca firmaların test ihtiyaçlarına göre farklı eksenlerde de titreşim testi yapılmak istendiğinde 300 mm x 300 mm ebatından başlayıp 2000 mm x 2000 mm ebatına kadar farklı ebatlarda kayar tablalar sunulmaktadır.

Firmalara fikstür dizaynı konusunda esneklik sağlayabilmek amacı ile de 300 mm x 300 mm’den başlayıp, 2000 mm x 2000 mm’ye kadar head expander sunulabilmektedir.
Test ihtiyacınızı karşılayabilecek test sisteminin gücünü linke tıklayarak hesaplayabilirsiniz.

 

PIV Sarsıcı Çeşitleri;

Düşük Kuvvetli Sarsıcılar;

Düşük kuvvetli sarsıcılar, hava soğutmalı, yüksek çalışma frekansı, mükemmel indeks, yüksek güvenilirlik ve kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Tipik uygulama alanları elektronik bileşenler, otomotiv parçaları, havacılık ve havacılık vb.

 

 

Orta Kuvvetli Sarsıcılar;

Orta kuvvetli sarsıcılar hem hava soğutmalı hem de su soğutmalıdır. Müşteriler pratik duruma göre en uygun türü seçebilirler.

 

Yüksek Kuvvetli Sarsıcılar;

Yüksek kuvvetli sarsıcılar, büyük numunelerin testi için uygun olan yüksek kuvvet, yüksek soğutma verimliliği, yüksek taşıma kapasitesi ve mükemmel yönlendirme kapasitesi ile öne çıkar. Tipik uygulama alanları, demiryolu geçişi, gemiler, otomotiv, havacılık ve havacılık, askeri ve savunma vb.