Tam senkronizasyon özelliğine ve gerçek zamanlı resim sıkıştırmasına sahip yüksek hızlı ve dayanıklı video kameralar.

Ana Özellikler

YÜKSEK HIZLI VİDEO: DS-CAM kameralar, 600 FPS @ Full HD çözünürlüğe kadar yüksek hızlı video sunar. Çözünürlüğü düşürerek hız 1420 FPS’ye kadar ulaşabilir.

600 FPS @ FULL HD: En yüksek performanslı kameramız yüksek performanslı renkli video sunar. CMOS sensörü, Full HD çözünürlükte 600 FPS sunar.

ANALOG’DA SENKRONİZE: Kameralar SIRIUS ve KRYPTON gibi tüm analog veri toplama cihazlarımıza donanım senkronizasyon bağlantısı sunar. Video ve analog veriler her bir fotoğraf karesi ile mükemmel şekilde senkronize edilecektir.

IP67 KORUMA DEGREE: DS-CAM-600 IP67 versiyonunda mevcuttur. Tamamen su geçirmez, toza ve zorlu ortamlarda kullanıma hazır.

GERÇEK ZAMANLI JPEG SIKIŞTIRMASI: Kameralar gerçek zamanlı JPEG sıkıştırma yapabilir ve doğrudan bilgisayarın sabit diskine gerçek zamanlı video akışı sunar.

ÇOKLU SENKRONİZE KAMERALAR: DEWESoft, senkronize edilmiş birden fazla kamera kullanma imkanı sunar. Full HD çözünürlükte 600 FPS’de 8 kameralı sistemler mümkündür.

DIRECT X KAMERA DESTEĞİ: Dewesoft ayrıca DirectX uyumlu tüm kameralar için ücretsiz destek sunuyor. Bu kameralardan gelen video, analog ve diğer kaynaklarla ~ 10ms doğrulukta senkronize edilebilir.

TERMAL KAMERALAR: Video motorumuz ayrıca FLIR kızılötesi termal kameraları da destekliyor.

ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELER İÇEREN YAZILIM: Kullanımı kolay, çok sağlam işlevselliğe sahip, ödüllü DEWESoft X3 yazılımı dahildir. Hiçbir gizli maliyeti olmayan yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri içerir.

 

Yüksek Hızlı Senkronize A / D Video

Analog verilerin dinamik örnekleme oranına gerçek anlamda senkronize edilmiş video gerektiren uygulamalar için DS-CAM kameraları sunuyoruz. Otomatik deklanşör hızı ile yüksek kaliteli görüntü (seçilebilir) doğrudan kameraları sürmek için bir puls üreten A / D kartı ile kontrol edilir. Sonuç, her bir resim ve örneklenmiş analog veriler arasında çarpıcı bir korelasyon.

DS-CAM kameralar, gerçek zamanlı yüksek hızlı renkli videoyu 600 FPS @ Full HD çözünürlükle doğrudan bilgisayar sabit sürücüsüne aktarabilir. Çözünürlüğü düşürerek, kare hızları 1460 FPS’ye çıkar.

Renk veya Tek Renkli

Kameralar, 60 dB dinamik bir aralıkta tam renkli bir versiyonda veya tek renkli, siyah beyaz sürümüyle mevcuttur.

Sağlam IP67 Koruma Sınıfı

Tüm DS-CAM kameralar yüksek şok ve titreşime dayanıklı olarak tasarlanmıştır. En zorlu ortamlarda video kaydetmek için, en yetenekli fotoğraf makinesi DS-CAM-600c’yi IP67 koruma derecesine sahip şasi içinde sunuyoruz. Çalışma sıcaklığı aralığı 0 ° C ila 50 ° C’dir.

Çoklu Senkronize Kameralar

Veri toplama sistemlerimiz, yazılımlarımız ve kameralarımız, birden fazla video kamerayı senkronize etmenizi sağlar. Sistemler, tam HD çözünürlükte 600 FPS ile çalışan sekiz kameraya kadar çalıştırabilir. En iyi performans, güçlü SSD sürücüye doğrudan yüksek veri akışı hızını sağlayan son derece güçlü SBOX veri işleme bilgisayarımız ile elde edilir.

Direct X Kamera Desteği

Bir resim bin kelimeye bedelse, video ne kadardır?
Dewesoft X ile basit, senkronize edilmiş videoları tamamen ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Herhangi bir standart Direct X uyumlu video kamera çalışacaktır. Video, diğer veri kaynakları ile 10 ms’ye kadar senkronize edilmiş olacaktır. Bu, ölçümlerinize uygun fiyatlı, gerçek zamanlı video eklemenin harika bir yoludur.

Termal Görüntüleme

Dewesoft X ayrıca FLIR kızılötesi termal kameralar için destek sunuyor. FLIR kameralardan gelen video da analog veriler, diğer veri kaynakları ile ~ 10 ms hassasiyete kadar senkronize edilmiştir.
FLIR video için akıllı görsel kontrol, bir fare imlecini işaretleyerek veya kamera ekranı üzerinden parmakla dokunarak kolayca kalibrasyon ve sıcaklık okumasına olanak tanır.

Yüksek Hızlı Video

Dewesoft ayrıca video verilerini diğer veri akışlarıyla birleştiren ve hizalayan post-sync video özelliğini kullanarak herhangi bir üreticinin kamerasından elde edilen yüksek hızlı video verilerini de senkronize edebilir.

Kusursuz kullanıcı deneyimi için Dewesoft, Photron’un yüksek hızlı kameralarını doğrudan desteklemektedir. Photron kameralar, çeşitli çözünürlüklerde birkaç bin FPS’den 500.000 FPS’ye kadar mümkün olan en yüksek kare hızlarını sunuyor.
Dewesoft X Photron eklentisi, Photron video makinelerini sisteme dahil eder ve videoyu diğer verilerle mükemmel şekilde senkronize eden dahili veya harici şekilde tetikle ile videoları kaydeder.