ROTOTEST VPA-RX

  • Esnek ve Verimli (1Q Çalışma)

  • Motor dinamometresi hassasiyeti ile tüm araç testleri

  • Geleneksel sistemlere göre düşük maliyet

  • Altyapı gereksinimi olmadan bir saatten kısa sürede kurulum

 

ROTOTEST VPA-RX™ şasi dinamometresi, tüm araç test yöntemlerinde geleneksel şasi dinamometrelerini basit bir yük absorberinden (freninden) tam gelişmiş bir ölçüm cihazına dönüştürerek devrim yaratmaktadır.

Patentlenmiş ROTOTEST dinamometre konsepti; hassasiyet, tekerlek merkezleri ile dinamometre arasında kayma olmamasından dolayı ihmal edilebilir seviyede sistem ataleti (normalde tekerlek ve silindirler arasında gözlemlenmektedir) ve hatasız ölçüm sistemi sayesinde kayar yol test sistemlerine kıyasla üstünlük sağlamaktadır.

Portatifliği sayesinde tüm test sistemi yeni bir test sahasına kolayca taşınabilir ve dakikalar içinde kurulumu gerçekleştirilebilir.

ROTOTEST VPA-RX™ şasi dinamometresi, kalite kontrol ve araştırma & geliştirme departmanları için çok amaçlı aktarma organları ve motor test sistemidir.

Günümüz otomotiv endüstrisi pek çok regülasyon ve gereksinime tabidir. Yüksek performans, maksimum enerji verimliliği, düşük gürültü ve üstün kalite ekseninde artan çevresel talep ve gereksinimler, test sistemlerinden de üstün beklentiler yaratmaktadır. ROTOTEST VPA-RX™ şasi dinamometresi bu hesaplamalara doğru ve verimli olarak ulaşmamız için ihtiyacımız olan kaynağı sağlamaktadır.

ROTOTEST VPA-RX™ şasi dinamometresi; tork ölçer yük hücresi, yüksek çözünürlüklü hız sensörü ve tekerler merkezine direkt kavrama kullanan ve tüm tekerlek merkezlerine uyan üstün bir motor dinamometresidir.

Çeyrek asırdır dünya genelinde araç üreticilerinin Ar-Ge departmanları için kıymetli bir cihaz olan ROTOTEST VPA-RX™ şasi dinamometresi, şimdi aynı zamanda, satış sonrası performans uzmanları ve profesyonel yarış ekipleri için de ulaşılabilir olmuştur.