SIRIUS Waterproof

Zorlu ortamlarda test yapmak için son derece sağlam, izole edilmiş, IP67 sınıfı, hızlı ve çok hassas ve dağıtılabilir veri toplama sistemi.

Ana Özellikler

IP67 KORUMA: SIRIUS Waterproof son derece zorlu ortamlarda veri toplamak için tasarlanmıştır. Ünite su geçirmez, toz geçirmez ve 100G’ye kadar olan şoka dayanıklıdır.

-40 ila 60 ° C Çalışma Aralığı: Zorlu testler, aşırı sıcaklıklar anlamına gelir. SIRIUS Waterproof bu testlere göre üretilmiştir.

EVRENSEL ANALOG GİRİŞLER: Evrensel analog amplifikatörler voltaj ve tam / yarım / çeyrek köprü sinyallerinin yanı sıra DSI adaptörlerinin kullanımıyla birlikte, IEPE, charge, termokupllar, RTD, akım, direnç ve LVDT sinyallerinin verisini toplayabilir.

160 dB DİNAMİK ARALIK: DualCoreADC® teknolojimiz ile tüm analog girişler, anti-aliasing filtreli çift 24-bit delta-sigma’yı güçlendirir ve kanal başına 200 kHz örnekleme hızı ile zaman ve frekans alanında 160 dB dinamik aralık sağlar.

YÜKSEK İZOLASYON: Yüksek kanaldan kanala ve kanaldan toprağa izolasyon, sistemlerin aşırı voltajdan zarar görmesini önler ve toprak döngülerinden kaçınır.

DİJİTAL / SAYAÇ / ENKODER GİRİŞLERİ: Her bir kanal 3x dijital giriş, 1x olay sayacı, enkoder, periyot, pals genişliği, görev döngüsü yapabilir. Hassas frekans ve açı ölçümü patentli SUPERCOUNTER® teknolojisini kullanır.

SENSÖR GÜÇ KAYNAĞI: Her kanal sensör besleme için güç sağlar.

TAM SENKRONİZE: Her kanal, analog, dijital veya CAN, mikro saniye doğruluk ile senkronize edilir.

ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELER İÇEREN YAZILIM: Kullanımı kolay, çok sağlam işlevselliğe sahip, ödüllü DEWESoft X3 yazılımı dahildir. Hiçbir gizli maliyeti olmayan yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri içerir.

Ultra Sağlam Veri Toplama Sistemi

Zorlu ortamlarda test yapmak için ekipmanların soğuk, toz, çamur ve yağmur gibi aşırı koşullara dayanması gerekir.

SIRIUS Waterproof, IP67 koruma derecesine sahip ultra sağlam veri toplama cihazıdır. Veri toplama sistemi sadece son derece güvenilir değil, aynı zamanda hassastır ve sudan, nemden, tozdan, şoktan, 100 G’ye kadar titreşimden korunur ve -40 ila +60 °C’de çalışabilir.

Sirius Teknolojisi

Her SIRIUS Waterproof modülü, 160 dB dinamik aralık ve kanal başına 200 kHz örnekleme frekansı sağlayan DualCoreADC® teknolojisine sahip 8 adete kadar evrensel 24 bit analog girişe sahiptir. Kanal başına 200 kHz’lik örnekleme frekansına sahip 24 bit evrensel analog girişli 16 kanallı versiyon da mevcuttur.

SIRIUS Waterproof, patentli SuperCounter® teknolojisiyle donatılmış sayaç / kodlayıcı ve dijital girişlerle de yapılandırılabilir. Bu, frekans, RPM ve açının hassas bir şekilde ölçülmesini sağlayacaktır.

EtherCAT üzerinden USB veya Dağıtılmış Veri Toplama Sistemi

SIRIUS Waterproof modülleri USB ve EtherCAT arayüzü ile donatılmıştır. Kanal başına 200 kHz’e kadar hızlı veri hızları için USB veri bağlantısını kullanın.

Üniteleri sensörlere ve geniş alanlara daha yakın dağıtmak isterseniz, tekli EtherCAT kablosuyla birlikte zincirleme yöntemiyle üniteleri bir araya getirebilirsiniz. Bu tek kablo, tüm birimler için güç, veri ve senkronizasyon için kullanılacaktır. Üniteler arasındaki mesafe 100 metreye kadar olabilir.

Bağlantı için EtherCAT’i kullanmanız sadece sensör kablolarında para kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda sinyal kalitesini de büyük ölçüde artıracaktır.

Evrensel Analog Girişler

SIRIUS Waterproof çeşitli girişlere sahip olabilir:

SIRIUSiwe-6xSTGM-2xSTGM+ 8 izole evrensel ve Strain analog kanalları ve iki sayaç kanalı ile.

SIRIUSiwe-6xLV-2xLV+ 8 izole evrensel analog kanal ve iki sayaç kanalı ile.

SIRIUSwe-HD-16xSTGS, 16 diferansiyel evrensel Strain analog kanalı ve iki sayaç kanalı ile.

Tüm evrensel analog girişler, herhangi bir analog girişi doğrudan IEPE, Charge, Termokupl, LVDT, RTD veya akım girişine dönüştürecek olan akıllı Dewesoft Sensör Arabirimi adaptörleri (DSI) ile genişletilebilir. Tüm girişler otomatik sensör algılama ve tak ve çalıştır konfigürasyonu için gelişmiş TEDS işlevselliği ile donatılmıştır.

SIRIUS Waterproof, patentli SuperCounter® teknolojisiyle donatılmış sayaç / kodlayıcı ve dijital girişlerle de yapılandırılabilir. Bu, frekans, RPM ve açının hassas bir şekilde ölçülmesini sağlayacaktır.

Genişletilebilir ve Uyumlu

Çoklu SIRIUS Waterproof veri toplama birimleri, kanal sayısını genişletmek için birlikte sistem oluşturabilir ve senkronize edilebilir.

SIRIUS Waterproof ultra sağlam KRYPTON DAQ modüllerimiz veya standart SIRIUS DAQ dilimleri uyumludur ve aynı EtherCAT hattında genişletilebilir.

Birden fazla ünite ile çalışmak, bir ünite ile çalışmak kadar basittir. Yazılım sadece mevcut tüm kanalları tanıyacak ve teste hazırsınız.

SBOX Waterproof

Son derece sağlam, IP67 sınıfı veri kaydedici ve güçlü veri işleme bilgisayarı. SIRIUS su geçirmez DAQ sistemine mükemmel tamamlayıcıdır.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.