Titreşim Testinde Devrim: Puma (Cougar’ın taşınabilir versiyonu) Spectral Dynamics’in yenilikçi Bilgisayar Destekli Test (CATS) yazılım mimarisinden faydalanır. Hem PUMA hem de COUGAR bilgisayarların güçlü Intel işlemcilerinin ve Windows XP teknolojisinin avantajlarından faydalanır. Çok görev için optimize edilmiştir ve endüstrinin bağlanabilirlik ve very değişim protokolleri baz alınmıştır. CATS yazılımı,  bütün test ve doğrulama işlemlerinizi daha erken ve verimli bir şekilde yapar.

 

Çokyönlü Test Kabiliyeti: CATS titreşim kontrol ve analiz uygulamaları geniş bir aralıktaki test ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için tasarlandı. Artırılabilir donanımı ve yazılımı sayesinde Titreşim Kontrol ve Analiz Sistemi, güç gerektiren ürün görüntüleme işlemlerini  basitleştirmeyi ve çokyönlülük gerektiren Ar&Ge protoip testlerini birleştirir.

  • 4 kanaldan 32 kanala ICP giriş

  • 12800 satırlı ve 4o kHz’e kadar analiz yapabilme

  • Artırılabilir donanım ve yazılım mimarisi

  • Güçlü ve çoklu DSP mimarisi

  • Kapsamlı titreşim testi yeteneği

  • Geniş çaplı laboratuvar entegrasyonu ve test otomasyon özellikleri

Üstün Kontrol ve Analiz: PUMA en zor test gereksinimlerinizi karşılayabilir. PUMA yüksek kaliteli veri işleme ve patentli  en güncel DSP teknolojisini birleştirir.PUMA, adaptif kontrolcüsü ile gerçek zamanlı olarak kontrol hızını ayarlar. Bu ileri görüşlü özelliği sayesinde, ikinci derecedeki sistemler problemi anlayana kadar problem kontrol etmiş olur.

Uzmanlar Tarafından Tasarlandı: Spectral Dynamics FFT analizörünün ve dijital titreşim kontrol sistemlerinin patenlerini sırasıyla 1968 ve 1969 yıllarında aldı. Sonraki sekiz jenerasyonun ardından Spectral Dynamics endüstrideki lider tireşim sistem teknolojilerini mükemmelleştirdi ve patentlerini aldı.

 

Özellikler ve Uygulamalar: