IOLITE R8/R12
ETHERCAT VERİ TOPLAMA VE GERÇEK ZAMANLI KONTROL SİSTEMİ

Endüstriyel test uygulamaları için çift EtherCAT veri yolu ile veri toplama ve gerçek zamanlı kontrol ön uç sistemi. Gerçek zamanlı kontrol ve geri bildirim izleme için hepsi bir arada çözüm. IOLITE tanıtım videosunu izleyin.

Gerilim

Gerilme ve Stres

Çeyrek Köprü

Yarım Köprü

Tam Köprü

Thermocouple

Dijital

IEPE

Şarj Etmek

Akım

LVDT

RTD

Direnç

DSİ Uyumlu

TEDS Uyumlu

EtherCAT

IP40

-10°C ila +50°C

ANA ÖZELLİKLER

  • ÇİFT ETHERCAT BUS: IOLITE, paralel olarak iki EtherCAT bus ile donatılmıştır. Birincil veri yolu, bir PC bilgisayar sabit sürücüsüne tam hızda arabelleğe alınmış veri alımı için kullanılır. İkincil veri yolu, esas olarak herhangi bir 3. taraf EtherCAT tabanlı kontrol sistemine gerçek zamanlı düşük gecikmeli veri beslemesi için kullanılır.
  • ÇOKLU ŞASE SEÇENEĞİ: IOLITE R12 alüminyum şase 19” rack kabinetler ile uyumludur. 12 I/O amplifikatör modülüne kadar sığabilir. IOLITE R8 ve R8R, saha kullanımı için sağlam alüminyum uyumlu kasadır ve 8 adede kadar yükseltici modül kartı takabilir.
  • GENİŞ ÇALIŞMA SICAKLIK ARALIĞI: IOLITE DAQ sistemleri -10℃ .. 50℃’de çalışacak şekilde etiketlenmiş olsa da, bazı konfigürasyonlar -40℃  +85℃ sıcaklık aralığında çalışabilir.
  • DEWESOFT KALİTESİ: Dewesoft’un sektör lideri 7 yıllık garantisinin ve birinci sınıf kalite güvencesinin keyfini çıkarın. Dewesoft cihazlarına yaptığınız yatırım korunur.
  • YÜKSEK SON SİNYAL KOŞULLANDIRMA: IOLITE veri toplama sistemleri, mükemmel sinyal kalitesi sunan yüksek kaliteli analog ve dijital amplifikatörlere sahiptir. Amplifikatörler, yazılım tarafından serbestçe seçilebilen 20 kHz’e kadar örnekleme hızına sahip 24 bit ADC’ler kullanır.
  • YEDEK GÜÇ KAYNAĞI: IOLITE ana çerçeve kasası, entegre bir yedek güç kaynağına sahiptir. Bu, kritik görev uygulamaları için maksimum sistem güvenilirliği sağlar.
  • BÜYÜK FİYAT/PERFORMANS: IOLITE harika bir fiyat/performans oranı sunar ve test ortamı entegrasyonu ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygundur.
  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIM: Kullanımı kolay, ancak işlevsellik açısından çok sağlam, ödüllü DewesoftX veri toplama yazılımı dahildir. Yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve hiçbir gizli maliyet olmadan gelir ve size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri sunar.