AKIM KLEMPLERİ

AC/DC akım ölçümü için akım klemplerinden, yüksek hassasiyetli akım transdüserlerine ve Rogowsky bobinlerine kadar farkı tipte model mevcuttur.  %0,03’e kadar hassasiyetle ölçebilir. TEDS otomatik algılama ve kurulumuna uygundur.

ANA ÖZELLİKLER
AC/DC AKIM ÖLÇÜMÜ: AC ve DC akım ölçümü için yüksek hassasiyetli sıfır akılı akım transdüserleri, demir çekirdekli akım transformatörü, hall kompanzasyonlu ve demir çekirdekli akım kelepçeleri, Rogowski bobinleri ve şöntler sunar.

YÜKSEK DOĞRULUK: Son derece hassas sıfır akı akım dönüştürücüleri veya akı kapısı kompanzasyonlu kelepçeler, E-mobilite ve elektrik motoru ve invertör test uygulamaları için en zorlu güç ölçümlerine mükemmel uyum sağlar.
30 000 A’YA KADAR: 30 000 (30 bin) A’ya kadar çok geniş bir akım ölçüm aralığı sunuyoruz.
-40°C ila +85°C: Akım transdüserlerimiz geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilir. Bu, kış (-40°C) veya yaz iklimi testleri (+85°C) için idealdir.

ENTEGRE SENSÖR GÜÇ KAYNAĞI: Akım transdüserlerinin çoğu, SIRIUS, SIRIUS XHS, R2DB, R8 veya KRYPTON gibi Dewesoft veri toplama cihazlarından doğrudan güç alabilir. Sıfır akı transdüserleri ve fluxgate transdüserleri gibi daha yüksek güç ihtiyacı olan akım transdüserleri için bir MCTS gereklidir, bu cihaz hepsi bir arada bir cihaza entegre edilebilir veya dünyaca ünlü SIRIUS şasisinde bağımsız olarak kullanılabilir.

TEDS UYUMLULUĞU: Akım dönüştürücülerin çoğu TEDS IEEE1451.4 uyumludur, bu da onları tak ve çalıştır yapar. Akım dönüştürücünün DAQ cihazına bağlanması otomatik sensör tanıma işlemini başlatacak ve ayarlar otomatik olarak yapılandırılacaktır. Birden fazla ölçüm aralığına sahip akım dönüştürücüler ne yazık ki TEDS IEEE 1451.4 uyumlu değildir ve bunların yazılımda manuel olarak ayarlanması gerekir.
ESNEK: Piyasada 1000’den fazla farklı akım sensörü mevcuttur. Kendi akım sensörlerinizi bağlamak istiyorsanız, size burada yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Dewesoft DAQ sistemleri her türlü akım transdüserinin bağlanmasına izin verir.