TİTREŞİMLİ ÇALKALAYICILAR
MODAL VE ATALETSEL UYARICILAR

Entegre ve kullanımı kolay amplifikatörlere sahip eksiksiz modal ve atalet çalkalayıcı yelpazesi. Kalıcı mıknatıslı çalkalayıcılarımız, modal ve titreşim testleri için kullanılabilen kompakt, hafif ve güçlü genel amaçlı çalkalayıcılardır. Küçük boyutlarına rağmen yüksek DUT kapasitesine sahiptirler.

ANA ÖZELLİKLER

  • HAFİF, DAYANIKLI, TAŞINABİLİR: Tüm vibrasyonlu çalkalayıcılarımız son derece özen ve kalite ile üretilmiştir, çok dayanıklı ve kolayca taşınabilecek kadar küçüktür. Atalet çalkalayıcılar kolayca monte edilir ve büyük hareket kabiliyetine sahiptir.

  • ENTEGRE SİNYAL ÜRETİCİ: Tüm çalkalayıcılarda entegre sinüs sinyal üreteçleri bulunur. Bu, müşterilere test sistemini veya çalkalayıcıyı deneme veya yapısal davranışı anlamak için basit bir test yapma seçeneği sunar.
  • MİLLİ VE KOLLAR: Tüm PM çalkalayıcılar, çalkalayıcının herhangi bir yön ve konumda konumlandırılmasına izin veren muylu ve tutamağa sahiptir.
  • ATALETLİ ÇALKALAYICILAR İÇİN KÜÇÜK AMPLİFİKATÖR KUTUSU: Tüm eylemsiz çalkalayıcılar aynı amplifikatör kutusunu kullanır. Bu kutu ayrıca sinüs sinyalleri üretebilir ve 3. parti çalkalayıcılar için de kullanılabilir. Küçük, hepsi bir arada kutu, beyaz veya pembe gürültü veya farklı biçimler gibi farklı sinyaller üretecek şekilde özelleştirilebilir.
  • DAHİL ENTEGRE AMPLİFİKATÖR: Dewesoft titreşim çalkalayıcıları ve titreşim uyarıcıları entegre amplifikatörlere sahiptir. Bu entegre amplifikatör ile shaker’ı kullanmak çok kolay. Sadece elektrik kablosunu takmanız yeterlidir ve çalkalayıcı çalışmaya hazırdır. DS-MS-250 ve DS-MS-440, özel bir harici amplifikatör ile birlikte gelir.

  • ÜSTÜN DÜŞÜK FREKANS PERFORMANSI: Geniş bir frekans aralığında optimum kuvvet performansı sunar – atalet çalkalayıcı IS serisi 10 ila 3.000 Hz arasındadır.
  • ENTEGRE EKRAN: Bu özellik yalnızca entegre bir sinyal üreteci ile kullanılabilir. Üretilen sinyalin frekansını gösterir. Üretilen sinyal frekansını görselleştirerek, shaker’ı 1 Hz’den 15 kHz’e kadar belirli bir frekansa ayarlamak ve hatta yapının belirli bir frekansla uyarma altındaki davranışını görmek mümkündür.