DS-IMU, Dewe-43, Sirius gibi çeşitli cihazlarımız ve çeşitli sensörlerimiz ile araç üzerinden GPS, Hız, İvme, Strain, Eğim gibi yol verileri ve araçların CAN hattından alabildiğimiz verileri toplayabilmekte, Stress hesapları yapabilmekte ve tüm bunları hizmet olarak sunabilmekteyiz.

Yol verisi toplama testlerinde kullandığımız DS-IMU cihazının için 3 eksenli ivmeölçer, 3 eksenli jiroskop ve manyetometre bulunmaktadır.

Aynı zamanda GPS anteni ile GPS verilerini alır, GPS’ten aldığı veriler sayesinde Dewesoft üzerinden Google Earth formatında (.kml) export alabilme kapasitesi sunar.

3 eksenli ivmeölçer, 3 eksenli jiroskop ve manyetometre kanalları dışında roll, pitch, heading, body_acceleration X,Y,Z, açısal hız X,Y,Z gibi araç yol testlerinde önem arz eden kanalları bulunmaktadır.

Fren ve İvmelenme Testleri

DS-IMU cihazımızı kullanarak fren ve ivmelenme test hizmetlerini de sunmaktayız. Dewesoft yazılımında bulunan Brake Test Modülü ile MFDD, Corrected Brake Distance gibi Fren testindeki önemli parametreleri de hesaplayabilip, hizmet olarak sunabilmekteyiz.

Taşıt Dinamiği Testleri

DS-IMU ve çeşitli taşıt dinamiği sensörleri kullanılarak yanal ve dikey ivme değerleri, roll, pitch, yaw, direksiyon açısı ve direksiyona etkiyen kuvvet gibi değerleri hesaplayabilmekte, Moose Test, Frekans Yanıt Testi, Sabit Yarıçapta Dönme gibi Taşıt Dinamiği testlerinin hizmetini verebilmekteyiz.