Taşınabilir Kalibrasyon Çözümleri

CV-01, test edilen sensörler için geniş bir bağlantı alanına, sağlam bir gövdeye ve kapsamlı aksesuarlara sahiptir. İyi dengelenmiş reaksiyon kütlesi, DUT’un ağırlığına göre iyi bir kütle oranı sağlar ve böylece 150 g’a kadar ağır transdüserler güvenilir bir şekilde test edilebilir. Ayrıca, her cihaz teslim edilmeden önce SPEKTRA tarafından kalibre edilir ve uluslararası kabul görmüş bir DAkkS kalibrasyon sertifikası alır.

TESTelligence'a gidiyoruz!

Taşınabilir, yüksek kaliteli bir ölçüm cihazında uygulanan “akıllı test” geniş bir uygulama yelpazesine olanak tanır. Voltaj beslemesi dört adet Mignon (AA) pil ile sağlanır, böylelikle bir güç kaynağına ihtiyacınız olmaz. Kompakt boyutları ve hafifliği sayesinde CV-01 mobil bir üründür. “60 saniye modu” veya “sürekli çalışma” seçenekleri arasında bir tercih yapılabilir

Bağlantı kurma

Sensörün hızlı ve kolay montajı, çok çeşitli cihazlar için verimli bir test kurulumu sağlar. Birlikte verilen standart adaptörlerden biri 16 mm genişliğindeki kaplin alanına monte edilebilir ve vidalanabilir. Ayrıca talep üzerine çeşitli kablo adaptörlerinin yanı sıra özelleştirilmiş yapışkanlı montaj saplamaları ve adaptörleri de sunulmaktadır.

Hepsi tek bir yerde

Titreşim kalibratörü ve aksesuarları, güvenli taşıma sağlamak için sağlam bir çanta içinde teslim edilir. Günlük test görevleriniz için ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde bulunur:

  • Handheld shaker CV-01
  • Screwdriver
  • 8 AA batteries
  • Mounting stud ¼”-28 to ¼”-28
  • Mounting stud ¼”-28 to 10-32
  • Adhesive mounting base ¼”-28 to Hex ¾”