SIRIUS R1DB/R2DB
TAŞINABİLİR VERİ TOPLAMA SİSTEMLERİ

Yerleşik bir veri kaydedici, güçlü veri işleme bilgisayarı, çoklu dokunmatik ekran ve maksimum taşınabilirlik için dahili piller içeren kompakt, mobil ve taşınabilir veri toplama sistemleri.

IEPE

Şarj Etmek

Gerilim

Yüksek Gerilim

Akım

Gerilme ve Stres

Tam Köprü

Yarım Köprü

Çeyrek Köprü

LVDT

Sayaç ve Enkoder

Dijital

Thermocouple

RTD

Direnç

CAN Veri Yolu

OBDII
J1939

DSI Uyumlu

TEDS Uyumlu

Optik izolasyon ±1000 V
GPS ve GLONASS
RTK

SSD

Dokunmatik Ekran

Pil

Wi-Fi

Ethernet

USB 2.0

USB 3.0
EtherCAT

0°C ila +40°C

IP20

ANA ÖZELLİKLER

  • YÜKSEK SON SİNYAL KOŞULLANDIRMA: R1DB/R2DB veri toplama sistemi SIRIUS DAQ teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve dünya lideri sinyal koşullandırma için aynı çok yönlü ve güçlü amplifikatörlere sahiptir. Ayrıntılı bir SIRIUS DAQ teknolojisine genel bakış için SIRIUS ürün sayfasına bakın.

  • 32’YE KADAR ANALOG GİRİŞ: Sistemler, neredeyse her sensürü bağlayabilen toplam 32 analog giriş için bir (R1DB) veya iki (R2DB) SIRIUS DAQ dilimi ile yapılandırılabilir.

  • 18’E KADAR İZOLASYONLU CAN PORTU: CCP, OBDII, J1939 ve CAN çıkışı için ek destek ile 1 Mbit/sn veri çıkışı ile 18’e kadar yüksek hızlı CAN 2.0b kanalı.

  • TÜM ARAYÜZLER: Kablosuz LAN, çift GLAN, 4x USB 3.0, GPS, HDMI, 2x senkronizasyon için ara yüzler mevcuttur.

  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIM: Kullanımı kolay, ancak işlevsellik açısından çok sağlam, ödüllü DewesoftX veri toplama yazılımı dahildir. Yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve hiçbir gizli maliyet olmadan gelir ve size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve veri analizi yetenekleri sunar.

  • HEPSİ BİR ARADA CİHAZ: R1DB/R2DB cihazları, yerleşik bir dokunmatik LED ekrana, güçlü veri işleme bilgisayarına, SSD veri kaydı özelliklerine ve dahili Li-Ion pillere (R1DB/R2DB) sahip bağımsız DAQ sistemleridir. Pilsiz bir versiyonu da mevcuttur (R2D).

  • 16’YA KADAR SAYICI/ENKODER GİRİŞİ: Hepsi patentli SUPERCOUNTER® teknolojimizle donatılmış 16’ya kadar sayıcı/kodlayıcı veya 48 dijital giriş kanalı.

  • ETHERCAT PORTU: DAQ sistemi, KRYPTON DAQ modülleri gibi EtherCAT tabanlı DAQ sistemlerimizden herhangi birinin kolay bağlantısı ve genişletilmesi için yerleşik senkronizasyonlu EtherCAT ana portu içerir.

  • RTK İLE 100 Hz GPS: Ek RTK desteğine sahip isteğe bağlı 10Hz veya 100Hz GPS alıcısı, doğrudan R1DB/R2DB DAQ sistemine yerleştirilebilir.