SIRIUS R8
YÜKSEK KANAL SAYILI VERİ TOPLAMA SİSTEMİ

Maksimum taşınabilirlik için dahili veri kaydedici ve güçlü veri işleme bilgisayarı, dokunmatik ekran (R8D) ve dahili piller (R8B, R8DB) içeren yüksek kanallı veri toplama sistemi.

IEPE

Şarj Etmek

Gerilim

Yüksek Gerilim

Akım

Gerilme ve Stres

Tam Köprü

Yarım Köprü

Çeyrek Köprü

LVDT

Thermocouple

RTD

Direnç

Analog Çıkış

Sayaç ve Enkoder

Dijital

DSI Uyumlu

TEDS Uyumlu

CAN Veri Yolu

OBDII
J1939
Optik izolasyon ±1000 V
GPS ve GLONASS
RTK

SSD

Dokunmatik Ekran

Full HD

Pil

LAN

Wi-Fi

USB 2.0

USB 3.0
EtherCAT

-10°C ila +50°C

IP50

ANA ÖZELLİKLER

  • YÜKSEK SON SİNYAL KOŞULLANDIRMA: R8 veri toplama sistemleri SIRIUS DAQ teknolojisi etrafında inşa edilmiştir ve dünya lideri sinyal koşullandırma için aynı çok yönlü ve güçlü amplifikatörlere sahiptir. Ayrıntılı SIRIUS DAQ teknolojisine genel bakış için SIRIUS ürün sayfasını ziyaret edin.

  • 128 KADAR ANALOG GİRİŞ: Sistemler, neredeyse her sensör için toplam 128 analog giriş için sekiz adede kadar SIRIUS DAQ dilimiyle yapılandırılabilir.
  • 8’E KADAR İZOLELİ CAN PORTU: CCP, OBDII, J1939 ve CAN çıkışı için ek destekle 1 Mbit/sn veri çıkışı ile 8 adede kadar yüksek hızlı CAN 2.0b kanalı yapılandırın.

  • ETHERCAT MASTER PORT: R8 DAQ sistemleri, KRYPTON DAQ modülleri veya SIRIUS DAQ sistemi gibi EtherCAT tabanlı DAQ sistemlerimizden herhangi birinin kolay bağlantısı ve genişletilmesi için yerleşik senkronizasyona sahip bir EtherCAT ana bağlantı noktası içerir.

  • RTK İLE 100 Hz GPS: Ek RTK desteğine sahip isteğe bağlı 10Hz veya 100Hz GPS alıcısı doğrudan R1DB/R2DB DAQ sistemine yerleştirilebilir.

  • HEPSİ BİR ARADA CİHAZ: R8 cihazları, yüksek kanal sayısı, yerleşik güçlü veri işleme bilgisayarı, SSD veri kaydı özellikleri, dokunmatik ekranlı LED ekran (R8D ve R8DB) ve dahili Li-Ion pilleri (R8B) bulunan bağımsız DAQ sistemleridir. /R8DB) maksimum taşınabilirlik için.

  • 64’E KADAR SAYICI/ENKODER GİRİŞİ: R8 DAQ sistemi, tümü patentli SUPERCOUNTER® teknolojimizle donatılmış 64’e kadar sayaç/kodlayıcı veya 192 dijital giriş kanalı ile yapılandırılabilir.

  • 64’E KADAR ANALOG ÇIKIŞLAR: R8/R8B, 64’e kadar analog çıkışla yapılandırılabilir ve çok kanallı bir işlev üreteci, analog yeniden oynatma veya ±10V çıkış voltajı sinyaliyle kontrol cihazı olarak işlev görebilir.

  • TÜM ARAYÜZLER: Kablosuz LAN, çift GLAN, 4x USB 3.0, GPS, HDMI, 2x senkronizasyon için ara yüzler mevcuttur.

  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIMLAR: Kullanımı kolay, ancak işlevsellik açısından çok sağlam, ödüllü Dewesoft X veri toplama yazılımı dahildir. Yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve hiçbir gizli maliyet olmadan gelir ve size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri sunar.