Teknik Haberler

Dewesoft Online Eğitim Platformu

DEWESoft online eğtim platformu,  Dewesoft’un  uzmanlar ve uzman olmak isteyenler için oluşturduğu online bir  kütüphanedir.

DEWESoft’u nasıl kullanacağınızı, sinyalleri nasıl ölçeceğinizi, verileri nasıl işleyeceğinizi ve analiz edeceğinizi en temel bilgiden başlıyarak detaylandırılmış  içeriklerle öğretir.

Her konuya özel oluşturulmuş içeriklerle, ölçüm çeşitleri, analiz tipleri, ürünler ve  yazılımda kendi kodunuzu nasıl oluşturacağınıza kadar bir çok konuda kurs bulabilirsiniz. 100’e yakın konu başlığından oluşan DEWESoft online eğitim platformundaki kursların sonunda konuya özel kısa testleri tamamlayarak, hakimiyetinizi ölçebilirsiniz. 

Online platformdan yararlanmak için bir Dewesoft kullanıcısı olmanız şart değildir, bu konuda çalışan tüm kişilere açık ücretsiz bir kaynaktır.

Konu içeriklerinde Dewesoft ürünlerine değinilmekle birlikte temelinde teknik ağırlıklı içeriklerden oluşmaktadır.

Spesifik bir konuda aradığınız bilgi için search kısmını kullanmanız yeterlidir. İlgili tüm konu başlıklarına tek bir arama ile ulaşabilirsiniz.

Denemek için :

https://training.dewesoft.com/online

ANA BAŞLIKLAR

Toplamda 100’e yakın kurs başlığı ile ölçüm dünyasına dair her konuda bilgi sahibi olabilirsini!!!!

Yazılım ve Donanım

Ölçüm

Analiz

Kod Geliştirme

Testleri tamamlamanın bir de ödülü var !!!

Web sitesinde kayıt oluşturarak girdiğini ve tamamladığınız her 10 kurs için 1 yıldız içeren özel bir Dewesoft PRO eğitim tişörtü kazanacaksınız 🙂

Dewesoft’un öğrenme veritabanına girin ve sizi Dewesoft’un farklı konulardaki konuları tamamlayarak yıldızları toplayın.

Çabalarınız, tamamlanan her 10 kurs için r Dewesoft PRO eğitim tişörtü kayıt olurken belirttiğiniz adrese RMC Mühendislik tarafından kargolanacaktır.

DEWESoft Başlangıç
Eğitimi

DEWESoft Dinamik
Sinyal İşleme Eğitimi

Strain Gage
Uygulama Eğitimi

Modal Test & Analiz
Eğitim