EV Bileşen Testi Soğutucu -40~+100℃ 1&3

Ürün Açıklaması

EV bileşen test soğutucu Çok kanallı sıcaklık akış kontrolü, bir cihaz çok kanallı çıkış elde edebilir, her kanal birbiriyle etkileşime girmeden farklı akışları kontrol edebilir.

Tamamen kapalı boru tasarımı, yüksek verimli plakalı ısı eşanjörü, yeni enerji bataryası ve motor testinde kaldırma sıcaklığı ve sabit sıcaklık kontrolü için kullanılır, özellikle test sırasında ısı ve ısı salınımı proses kontrolü için uygundur.

Özellikler

  • EV bileşen test soğutucuları, motorların ve batarya paketlerinin aşırı performans testlerinde, hızlı yükselme ve düşme termal şok testlerinde ve kapsamlı çevresel uyarlanabilirlik değerlendirme testlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • Ürün, batarya paketinin süper çevresel uyumluluğunu etkili bir şekilde test edebilen, aracın güvenliğini ve güvenilirliğini artırabilen ve çeşitli karmaşık ortamlarda aracın iyi çalışmasını sağlayan yeni nesil enerji tipi batarya paketleri için uygundur.
  • Sıcaklık değişim aralığı genellikle -40 ila 100 derecedir (150 dereceye kadar genişletilebilir). Sıcaklığı kontrol ederken, akışı veya basıncı kontrol etmeyi de seçebilirsiniz; yüksek viskoziteli sıvıların verilmesini sağlamak için güçlü bir sirkülasyon pompası ile donatılmıştır;
  • Test nesnesi bir test platformu adaptörüne bağlanır; bileşenin içi glikol sulu çözeltisi tarafından soğutulur ve ısıtılır; test bileşeninin belirli bir sıcaklık değişim eğrisinden geçmesi ve sıcaklık değişimini kaydetmesi gerekir.