DEWE-43A
USB VERİ TOPLAMA SİSTEMİ

Eşsiz fiyat/performans oranı ve el boyutunda ayak izi ile ödüllü ve çok yönlü 8 kanallı USB veri toplama sistemi. 8 evrensel analog giriş, 8 dijital/sayıcı/enkoder girişi ve iki yüksek hızlı CAN bus girişi.

Gerilim

Gerilme ve Stres

Tam Köprü

Sayaç ve Enkoder

Dijital

CAN Veri Yolu

OBDII

J1939

DSİ Uyumlu

IEPE

Şarj Etmek

Thermocouple

RTD

Çeyrek Köprü

Yarım Köprü

Akım

LVDT

TEDS Uyumlu

-10°C ila +40°C

IP50

ANA ÖZELLİKLER

  • EVRENSEL ANALOG GİRİŞLER: DEWE-43A, voltaj ve tam köprü sinyallerini doğal olarak kabul edebilir. IEPE, şarj, termokupllar, yarım köprü, çeyrek köprü, RTD, akım, direnç ve LVDT sinyalleri DSI adaptörleri kullanılarak.
  • SENSÖR GÜÇ KAYNAĞI: DEWE-43A üzerindeki her analog kanal, sensör uyarımı için güç sağlar.
  • YALITILMIŞ CAN GİRİŞLERİ: DEWE-43A, 1 Mbit/sn veri çıkışına sahip iki yüksek hızlı CAN 2.0b kanalı içerir. Her iki bağlantı noktası da CCP, OBDII, J1939 ve CAN çıkışı için ek destek sunar.

  • YALITILMIŞ GÜÇ KAYNAĞI: DEWE-43A güç kaynağı, toprak döngüsü olasılığını ortadan kaldıran dahili olarak yalıtılmıştır.
  • 24-BIT SIGMA DELTA ADC: DEWE-43A, bir kenar yumuşatma filtresine sahip 24 bit sigma-delta analogdan dijitale dönüştürücülerle donatılmıştır. Analog örnekleme hızı, kanal başına 200 kS/s’ye kadar yazılımla seçilebilir.
  • SAYAÇ/ENKODER/DİJİTAL GİRİŞLER: Her kanal 3x dijital giriş, 1x olay sayacı, kodlayıcı, periyot, darbe genişliği, görev döngüsü kapasitesine sahiptir. Hassas frekans ve açı ölçümü, patentli SUPERCOUNTER® teknolojisini kullanır.
  • TAMAMEN SENKRONİZE: Analog, dijital veya CAN tüm kanallar birbiriyle mikrosaniye hassasiyetinde senkronize edilir. Birden fazla DEWE-43A cihazı zincirleme bağlanabilir ve birlikte senkronize edilebilir.
  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIM: Kullanımı kolay, ancak işlevsellik açısından çok sağlam, ödüllü DewesoftX veri toplama yazılımı dahildir. Yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve hiçbir gizli maliyet olmadan gelir ve size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri sunar.