MINITAURS
8 KANAL EVRENSEL VERİ TOPLAMA SİSTEMİ

Analog, sayaç ve CAN girişleriyle cazip bir fiyata çok yönlü 8 kanallı veri toplama sistemi ve son teknoloji sinyal koşullandırmalı veri kaydedici.

Gerilim

Gerilme ve Stres

Tam Köprü

Yarım Köprü

Çeyrek Köprü

Sayaç ve Enkoder

Dijital

CAN Veri Yolu

OBDII

J1939

DSİ Uyumlu

TEDS Uyumlu

IEPE

Şarj Etmek

Thermocouple

RTD

Akım

Direnç

LVDT

GPS ve GLONASS

RTK

SSD

LAN

Wi-Fi

EtherCAT

USB 2.0

USB 3.0

-10°C ila +50°C

ANA ÖZELLİKLER

  • HEPSİ BİR ARADA CİHAZ: Enstrüman, güçlü veri kaydedici ve veri toplama cihazını tek bir kompakt kasada bir araya getirir. Bu küçük enstrümanın içinde güçlü bir Intel Core i3 CPU bilgisayarı, katı hal sürücüsü, WiFi, iki LAN bağlantı noktası, dört USB 3.0 ve iki USB 2.0 bağlantı noktası, EtherCAT ana bağlantı noktası ve isteğe bağlı 10 Hz veya 100 Hz GPS alıcısı bulunur.
  • 160 dB DİNAMİK ARALIK: DualCoreADC® teknolojimizle tüm analog girişler, kenar yumuşatma filtresiyle çift 24-bit delta-sigma’yı güçlendirir, zaman ve frekans alanında 160 dB’lik şaşırtıcı dinamik aralık elde eder.
  • DİJİTAL/SAYICI/ENKODER GİRİŞLERİ: Her kanal 3x dijital giriş, 1x olay sayacı, kodlayıcı, periyot, darbe genişliği, görev döngüsü kapasitesine sahiptir. Hassas frekans ve açı ölçümü, patentli SUPERCOUNTER® teknolojisini kullanır.

  • TAMAMEN SENKRONİZE: Her kanal, analog, dijital veya CAN, mikrosaniye hassasiyetinde senkronize edilir.
  • EVRENSEL ANALOG GİRİŞLER: Cihaz, DSI adaptörlerinin kullanımıyla IEPE, şarj, termokupllar, RTD, akım, direnç ve LVDT sinyallerinin yanı sıra voltaj ve tam/yarım/çeyrek köprü sinyallerini doğal olarak kabul edebilir.
  • SENSÖR GÜÇ KAYNAĞI: Amplifikatörler kanaldan bağımsız, programlanabilir sensör güç kaynağı sağlar.
  • YALITILMIŞ CAN GİRİŞİ: CCP, OBDII, J1939 ve CAN çıkışı için ek destek ile 1 Mbit/sn veri çıkışına sahip yüksek hızlı CAN 2.0b kanalları.

  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIM: Kullanımı kolay, ancak işlevsellik açısından çok sağlam, ödüllü DEWESoft X3 yazılımı dahildir. Yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve hiçbir gizli maliyet olmadan gelir ve size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri sunar.