SIRIUS R4
KOMPAKT YÜKSEK KANALLI DAQ SİSTEMİ

64 adede kadar analog giriş, 32 sayaç girişi ve yerleşik yüksek performanslı, son derece güvenilir veri işleme bilgisayarı ve SSD veri kaydedicisi ile 32 analog çıkışa sahip kompakt veri toplama sistemi.

IEPE

Şarj Etmek

Gerilim

Yüksek Gerilim

Akım

Gerilme ve Stres

Tam Köprü

Yarım Köprü

Çeyrek Köprü

LVDT

Thermocouple

RTD

Direnç

Analog Çıkış

Sayaç ve Enkoder

Dijital

DSİ Uyumlu

TEDS Uyumlu

CAN Veri Yolu

OBDII

J1939

Optik İzolasyon ±1000 V

GPS ve GLONASS

RTK

SSD

Dokunmatik Ekran

SSD

Pil

LAN

Wi-Fi

USB 2.0

USB 3.0

EtherCAT

-10°C ila +50°C

IP20

ANA ÖZELLİKLER

  • YÜKSEK SON SİNYAL KOŞULLANDIRMA: R4 veri toplama sistemleri SIRIUS DAQ teknolojisi etrafında inşa edilmiştir ve dünya lideri sinyal koşullandırma için aynı çok yönlü ve güçlü amplifikatörlere sahiptir. Ayrıntılı SIRIUS DAQ teknolojisine genel bakış için SIRIUS ürün sayfasını ziyaret edin.
  • 64’E KADAR ANALOG GİRİŞ: Sistem, neredeyse her sensörü bağlamak için toplam 64 analog giriş için 4 adede kadar SIRIUS DAQ dilimi ile yapılandırılabilir.
  • 4 KADAR İZOLELİ CAN PORTU: CCP, OBDII, J1939 ve CAN çıkışı için ek destekle 1 Mbit/sn veri çıkışı ile 4 adede kadar yüksek hızlı CAN 2.0b kanalı yapılandırın.
  • TÜM ARAYÜZLER: Kablosuz LAN, çift GLAN, 4x USB 3.0, GPS, HDMI, 2x senkronizasyon için arayüzler mevcuttur.
  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIMLAR: Kullanımı kolay, ancak işlevsellik açısından çok sağlam, ödüllü Dewesoft X veri toplama yazılımı dahildir. Yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve hiçbir gizli maliyet olmadan gelir ve size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri sunar.
  • GÜÇLÜ VE GÜVENİLİR BİLGİSAYAR: R4 DAQ sistemi, bağımsız bir çalışma için güçlü yerleşik veri işleme bilgisayarı ve hızlı ve güvenilir SSD veri kaydı özellikleri sunar.
  • 32’YE KADAR SAYICI/ENKODER GİRİŞİ: Sistem, tümü patentli SUPERCOUNTER® teknolojimizle donatılmış 32’ye kadar sayıcı/enkoder girişi veya 96 dijital giriş kanalı tutabilir.
  • ETHERCAT MASTER PORT: R4 DAQ sistemleri, KRYPTON DAQ modülleri veya SIRIUS DAQ sistemi gibi herhangi bir EtherCAT tabanlı DAQ sistemimizin kolay bağlantısı ve genişletilmesi için yerleşik senkronizasyonlu EtherCAT ana portu içerir.
  • RTK İLE 100 Hz GPS: Ek RTK desteğine sahip isteğe bağlı 10Hz veya 100Hz GPS alıcısı doğrudan R4 DAQ sistemine yerleştirilebilir.