SIRIUS XHS
YÜKSEK HIZLI VERİ TOPLAMA SİSTEMİ

SIRIUS XHS, yüksek bant genişliğine sahip geçici kayıt ve çok yüksek dinamik, takma ad içermeyen veri toplama yeteneğine sahip yeni HybridADC sinyal koşullandırma teknolojisine sahip yüksek hızlı bir veri toplama sistemidir (15 MS/s).

PTP senkronizasyonlu USB 3.0, GLAN, XCP, CAN ve OPC UA gibi modern veri arayüzleri, açık ve esnek bağlantı sağlar. SIRIUS XHS, nihai yüksek hızlı DAQ’dur.

Gerilim

Yüksek Gerilim

Akım

IEPE

Titreşimler

Ses

Ses Basıncı

DSİ Uyumlu

TEDS Uyumlu

Şarj Etmek

RTD

LVDT

Optik İzolasyon ±1000 V

USB 3.0

Ethernet

XCP/CCP

OPC UA

-10°C ila +50°C

Şok Derecesi 75G

IP20

Thermocouple

ANA ÖZELLİKLER

 • HİBRİT ADC SİNYAL ŞARTLANDIRMA TEKNOLOJİSİ:  HybridADC, her iki dünyanın da en iyisini sunar. 1 MS/s’ye kadar alım hızı ve 15 MS/s’ye kadar 16-bit ADC’lerin yüksek bant genişliği (5MHz) ile 24 bit ADC sistemlerinin yüksek dinamik takma ad içermeyen edinimi. Modlar, her giriş kanalı için yazılım tarafından seçilebilir.
 • YÜKSEK DİNAMİK TAKIMSIZ EDİNME:  SIRIUS XHS, 1 MS/s örnekleme hızında 150 dB’ye kadar dinamik aralığa sahip analog sinyallerin alınmasına izin veren takma ad içermeyen filtreleme uygular.
 • MODERN VERİ ARAYÜZLERİ: GLAN arayüzü, cihazların PTPv2 senkronizasyonu ile dağıtımına izin verir. USB3 arayüzü, PC bilgisayara hızlı bağlantı ile en hızlı veri aktarımı için orada.
 • YÜKSEK GALVANİK İZOLASYON: CAT II 1000V’a kadar yüksek kanaldan kanala ve kanaldan toprağa izolasyon. Bu, sistemlerin aşırı voltajdan zarar görmesini önler ve toprak döngülerini önler.
 • YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIMLAR:
  Kullanımı kolay ancak işlevsellik açısından zengin, ödüllü DewesoftX veri toplama yazılımı dahildir. Yazılıma yapılan tüm yükseltmeler, hiçbir gizli lisanslama veya bakım maliyeti olmaksızın sonsuza kadar ücretsizdir.
 • YÜKSEK HIZLI VERİ ALIMI – 15 MS/s @ 5 MHz BANT GENİŞLİĞİ:
  SIRIUS XHS, 5 MHz bant genişliği ile 15 MS/s’ye kadar örnekleme hızı sunar. Geçici olayları mikrosaniye seviyelerine kadar yakalar. Örnekleme hızı, her analog giriş kanalı için yazılım tarafından seçilebilir.
 • MÜKEMMEL SENKRONİZASYON:
  Kullanıcılar bazı kanalları yüksek bant genişliğine sahip ve bazılarını takma ad içermeyen olarak seçebilse de, filtreleme, tüm sinyallerin sıfır faz kayması ile mükemmel bir şekilde zamana göre hizalanacağı şekilde tasarlanmıştır.
 • AÇIK PROTOKOL DESTEĞİ:  Veriler, açık OPC UA endüstri standardı protokolü kullanılarak herhangi bir ana bilgisayara aktarılır. Paralel olarak, veriler XCP protokolü üzerinden mevcuttur ve ETAS INCA veya Vector Canape gibi ECU kalibrasyon yazılım paketlerine bağlantı sağlar.
 • EN KÜÇÜK FORM FAKTÖRÜ:  Standart SIRIUS boyutlu kasa ile SIRIUS XHS’yi, saha ölçümleri için dizüstü bilgisayarınızla birlikte sırt çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.