Telemetrik Veri Aktarma

MRS-100 serisi, dijital modülasyonu kullanarak istikrarlı bir şekilde iletişim kuran küçük bir kablosuz ünitedir. MRS-100 serisi, gerinim ölçer sensörlerini kablosuz ve hızlı bir şekilde bağlar. MRS-100 serisi, otomotiv dahil olmak üzere deneysel ve araştırma alanlarında yüksek hızlı olayları ölçer ve test verilerini neredeyse gerçek zamanlı olarak iletir. MRS-100 serisi ayrıca kalite kontrolü için yük sensörlerini ve basınç sensörlerini üretim hatlarına monte ederek kablosuz olarak birbirine bağlar ve verimliliği artırır.

Özellikler

Hareket eden nesnelerin verilerini ölçer.

MRS-100 serisi, hedef nesnelerin hareketini engelleyen kablolara ihtiyaç duymadığından hareketli nesnelerde veya kablolamanın zor olduğu çeşitli alanlarda kullanılabilir.

 

Dar alanda kolayca monte edilebilir.

Transmiter geleneksel ürünlere göre çok daha küçük olduğu için dar alanlara montajı kolaydır. Sürekli kullanım süresi max. 34 saat onları daha uygun hale getirir.

 

Küresel olarak kullanılabilir telemetre

MRS-100 serisi, verileri engel nesnelerin olmadığı ortamda 50 m’ye (görüş hattı) kadar uzun bir mesafeye iletir ve ayrıca ölçüm ortamlarına göre esnekliklere (örn. genişletme kablosu kullanma vb.) sahiptir. MRS-100 serisi, Japonya, ABD, AB, Hindistan ve Tayland’daki kablosuz yönetmeliklerde sertifikalandırılmıştır.

Hızlı fenomenleri destekler!

Frekans yanıtı DC ila 370 Hz’dir ve örnekleme frekansı 4,8 kHz’dir. MRS-100 serisi dinamik verileri ölçer ve verileri neredeyse gerçek zamanlı olarak iletir. Bu nedenle, MRS-100 serisi, test verilerini iletmek için otomotiv ve spor dahil olmak üzere deneysel ve araştırma alanlarında yüksek hızlı olayları ölçebilir.

Telsiz durumu denetimi!

MRS-100 serisi, kablosuz LAN ve Bluetooth’un etkilerini görselleştirdiği için, daha az radyo paraziti olan kanalları kullanarak verileri ölçebilirsiniz. MRS-100 serisi ayrıca kontrol sensörü bağlantısı işlevine de sahiptir. Kontrol sensörü bağlantı işlevi, en uygun ölçüm ortamlarını ayarlamak için boş kanalları arar.

Daha sezgisel çalışabilirlik

PC kullanmadan, MRS-100 serisi, alıcı üzerindeki düğmeleri kullanarak ayar durumlarını kontrol eder. Aralıkları ayarladıktan sonra, sırayla ① BAL → ② KONTROL → ③ BAŞLAT’a basarak verileri ölçmeye başlayabilirsiniz. MRS-100 serisi, ölçümler sırasında arızaları önlemek için ④ STOP dışındaki anahtarları kilitleyen tuş kilidi işlevine sahiptir.

 

Sıralanmak MRS-101A-S MRS-111A
modeli MRS-101A-S MRS-111A
Kanallar 1
Ölçme Hedefleri Gerinim ölçerler (Tam köprü), gerinim ölçer dönüştürücüler
Örnekleme Frekansları 4.8kHz
Ölçüm aralığı 5 adım 1000, 2500, 5000, 10000, 25000 x 10 -6 gerinim