Etkinlikler

PHINIA ile Strain Gage Uygulama Eğitimimizi Gerçekleştirdik.

Strain Gage Teorisi, detaylı uygulama prosedürleri, pratik uygulama çalışması, veri toplama & analiz konuları ve daha birçok konuyu kapsayan 1 gün süreli eğitimimizi  28 Şubat 2024 tarihinde, dünya çapındaki otomotiv uygulamalarına yönelik dünya lideri sistemler, ürünler ve çözümlerle pazara liderlik eden PHINIA firmasın İzmir Gaziemir yerleşkesinde gerçekleştirdik.

Uygulama Eğitiminde aynı zamanda örnek ölçümler gerçekleştirilmiştir. Bu çalışma kapsamında Kyowa marka Strain Gageler ve veri toplama sistemi olarak KYOWA EDX modülleri kullanılmıştır.

Eğitimimize birçok farklı birimlerde faaliyet gösteren mühendis ve teknik uzmanlar katıldı. Katılımcılar, eğitim sonunda gerçekleştirilen interaktif soru & cevap oturumuyla merak ettikleri konularda bilgi sahibi oldular.

Katılım gösteren tüm profesyonellere ve eğitimimize duydukları ilgi için teşekkür ederiz. Firmamızın İstanbul, Ankara ve diğer şehirlerde gerçekleştireceği teknik eğitimler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da LinkedIn hesabımızı takip edebilirsiniz.

KYOWA EDX SERİSİ VERİ TOPLAMA SİSTEMİ