KRYPTON
DAYANIKLI IP67 ETHERCAT DAQ SİSTEMİ

Aşırı ve zorlu ortamlarda saha ölçümü için sağlam ve dağıtılmış EtherCAT veri toplama sistemi. KRYPTON DAQ sistemleri IP67 koruma derecesi sunar ve -40 ile +85°C arasındaki aşırı sıcaklık aralığında çalışabilir ve yüksek şok koruması sunar.

IEPE

Gerilim

Gerilme ve Stres

Tam Köprü

Yarım Köprü

Çeyrek Köprü

Thermocouple

RTD

Direnç

Dijital

DSİ Uyumlu

Şarj Etmek

Akım

EtherCAT

TEDS Uyumlu

IP67

Şok Derecesi 100g

-40°C ila +85°C

ANA ÖZELLİKLER

  • DAĞITILMIŞ DAQ: KRYPTON DAQ modülleri, veri toplamayı sensörlere yaklaştırmak için dağıtılmış ölçümler için tasarlanmıştır. Bu, geleneksel DAQ sistemlerinin aksine birçok avantaj sağlar. KRYPTON, DAQ modüllerinin tek bir giriş kanalına dağıtılmasına izin verir.
  • BİRİMLER ARASINDA 100 m’YE KADAR: KRYPTON birimleri, DAQ düğümleri arasında 100 metreye kadar mesafelerle geniş bir alana dağıtılabilir.
  • 1, 3, 4, 8 ve 16 KANAL BİRİMLERİ: KRYPTON DAQ modülleri, küçük tek kanallı ünitelerden daha büyük 16 kanallı ünitelere kadar çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur. Enstrümanlar tek bir kanala dağıtılabilir.
  • EVRENSEL ANALOG GİRİŞLER: Gerilim ve tam/yarım/çeyrek köprü sinyallerini doğal olarak kabul edebilen evrensel analog girişler ve DSI adaptörleri kullanılarak IEPE, şarj, termokupllar, RTD, akım, direnç ve LVDT sinyalleri mevcuttur.
  • EtherCAT DAQ: Veri iletimi, veri senkronizasyonu ve güç kaynağı için 100Mb bus hızına sahip EtherCAT protokolü kullanılır. KRYPTON üniteleri veri, güç ve senkronizasyon için tek bir kablo ile bağlanır.
  • DAYANIKLI IP67: Tüm KRYPTON modülleri, IP67 koruma derecesi ile sağlamdır ve aşırı hava ve zorlu ortamlarda test edilmeye hazırdır.
  • 20 kHz/CH’YE KADAR ÖRNEKLEME HIZI: Çok kanallı KRYPTON DAQ modülleri 20 kS/saniyeye kadar örnekleme hızına ve KRYPTON ONE tek kanallı 40 kS/saniyeye kadar örnekleme hızına ulaşabilir.
  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIMLAR: Dahil edilen, kullanımı kolay ancak işlevsellik açısından çok sağlam olan ödüllü DewesoftX yazılımıdır. Yazılım, size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri sağlayarak ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve hiçbir gizli maliyetle birlikte gelir.