Anlaşmalar

TEI Dewesoft Veri Toplama ve Kontrol Sistemi Kapasitesini Genişletiyor.

Veri Toplama Sistemi ve Kontrol Sistemi çözümünde Dewesoft çözümlerini tercih ediyor.

TEI birden farklı bölümde test ve kontrol uygulamaları için çift EtherCAT, Modbus, veri yolları kullanılarak PLC haberleşme, veri toplama ve gerçek zamanlı kontrol çözümleri ile IOLITE modüllerini kullanıyor.

 

Dewesoft’un IOLITE ürün ailesindeki diğer fark yaratan özellikler sistem kabiliyetini arttırmaktadır;

  • IOLITE modülleri iki EtherCAT bus ile donatılmıştır. Birincil veri yolu, bir PC bilgisayar sabit sürücüsüne tam hızlı veri toplama için kullanılır. İkincil veri yolu esas olarak herhangi bir 3. taraf EtherCAT tabanlı kontrol sistemine gerçek zamanlı düşük gecikmeli veri beslemesi için kullanılır.
  • IOLITE veri toplama sistemleri, mükemmel sinyal kalitesi sunan yüksek kaliteli analog ve dijital amplifikatörlere sahiptir. Amplifikatörler, serbestçe yazılımla seçilebilen 20 kHz’e kadar örnekleme hızına sahip 24 bit ADC’ler kullanır.
  • IOLITE ana çerçeve şasisi entegre bir yedek güç kaynağına sahiptir. Bu kabiliyet kritik uygulamalar için maksimum sistem güvenilirliği sağlar.
  • IOLITE DAQ modülleri -40 ℃ … + 85 ℃ aralığında çalışma sıcaklığına sahiptir.

 

TEI iş birliği kapsamda sistem kurulumu ve devreye alma işlemlerinde RMC Mühendislik olarak teknik ekibimizle destek sağlamaktayız.