IOLITE
DAĞITILMIŞ ENDÜSTRİYEL VERİ TOPLAMA SİSTEMLERİ

İzleme ve endüstriyel uygulamalar için üst düzey sinyal koşullandırmaya sahip, dağıtılmış ve uygun maliyetli veri toplama cihazı. Ücretsiz yazılım dahildir. Sektör lideri 7 yıllık garanti ile birlikte gelir.

Gerilim

Gerilme ve Stres

Çeyrek Köprü

Yarım Köprü

Tam Köprü

Thermocouple

Dijital

IEPE

Şarj Etmek

Current

LVDT

RTD

Direnç

DSI Uyumlu

TEDS Uyumlu

EtherCAT

IP40

-10°C ila +50°C

ANA ÖZELLİKLER

  • DAĞITILABİLİR VE ÖLÇEKLENDİRİLEBİLİR: Modül başına farklı kanal sayılarına sahip çok çeşitli amplifikatörler, izleme için mükemmel kanal dağıtımı sağlar, sistemler modüller arasında 100m mesafe ile dağıtılabilir ve kısa sensör kablosu uzunluğu nedeniyle mükemmel sinyal kalitesi.
  • BÜYÜK FİYAT/PERFORMANS: IOLITE harika bir fiyat/performans oranı sunar ve izleme ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygundur. Standart RJ45 kablolama, kablolama maliyetlerini minimuma indirir.
  • STANDART ARAYÜZLER: IOLITE cihazları, herhangi bir EtherCAT ana kontrol cihazıyla uyumlu standart EtherCAT bağımlı cihazlarıdır. DewesoftX DAQ yazılımına bağlandığında, yeniden iletim işlevi, ölçüm sırasında hiçbir numunenin kaybolmamasını sağlar.
  • ÖZEL MAKİNE DURUM İZLEME CİHAZI: IOLITE 2xASI, özellikle makine durumu izleme için tasarlanmış, titreşim, sıcaklık ve açı ölçümü için entegre bir dağıtılmış DAQ cihazıdır.
  • YÜKSEK SON SİNYAL KOŞULLANDIRMA: IOLITE, mükemmel sinyal koşullandırma ve 50 kHz’e kadar örnekleme oranı sunan yüksek kaliteli analog amplifikatörlere sahiptir.
  • MÜKEMMEL SENKRONİZASYON: Birimler birbirleri arasında mükemmel bir şekilde senkronize edilir ve yerinden çıkan birimlerin hassas senkronizasyonu için GPS gibi harici zamanlama kaynaklarını kullanabilir.
  • ÖZEL YAPISAL İZLEME CİHAZI: IOLITEi 3xMEMS, yapısal sağlık izleme uygulamaları için mükemmel olan entegre, düşük gürültülü üç eksenli MEMS ivmeölçer içeren özel bir cihazdır.
  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIMLAR: Kullanımı kolay ancak işlevsellik açısından zengin, ödüllü DewesoftX veri toplama yazılımı dahildir. Tüm yazılım yükseltmeleri, hiçbir gizli lisanslama veya bakım maliyeti olmaksızın sonsuza kadar ücretsizdir.