Etkinlikler

20-21 Mart 2024 Strain Gage Uygulama Eğitimimizi Ankara’da Gerçekleştirdik.

Strain Gage Teorisi, detaylı uygulama prosedürleri, pratik uygulama çalışması, veri toplama & analiz konuları ve daha birçok konuyu kapsayan 2 gün süreli eğitimimizi  20-21 Mart 2024 tarihlerinde Ankara’da  yoğun bir katılımla başarıyla gerçekleştirdik.

Aeros Havacılık Yapısal Tasarım ve Test Baş Mühendisi Umut Çimen ile RMC Mühendislik Teknik Ekip üyesi Samet KURT’un önderliğinde, katılımcılar gerçek zamanlı uygulamalarla Strain Gage’lerin nasıl uygulandığı, nasıl kalibre edildiğini ve veri toplama süreçlerini öğrendiler. Gerçekleştirilen pratik uygulama çalışmalarıyla, Strain Gage’lerin farklı uygulamalardaki ve koşullardaki önemi vurgulandı.

Eğitimimize birçok farklı sektörden firmaların mühendis ve teknik uzmanları katıldı. Katılımcılar, eğitim sonunda gerçekleştirilen interaktif soru & cevap oturumuyla merak ettikleri konularda derinlemesine bilgi sahibi oldular.

Katılım gösteren tüm profesyonellere ve eğitimimize duydukları ilgi için teşekkür ederiz. Firmamızın İstanbul, Ankara ve diğer şehirlerde gerçekleştireceği teknik eğitimler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da LinkedIn hesabımızı takip edebilirsiniz.