3 Bölmeli Batarya Yüksek Sıcaklık Test Kabini

Uygulama alanı

Batarya yüksek sıcaklık test odaları, test ürünlerini belirli çevresel koşullar altında test etmek için bilimsel araştırmalarda, araştırma enstitülerinde, kalite kontrol enstitülerinde ve elektronik ve elektrikli ürünlerin, malzemelerin, parçaların, ekipmanların vb. yüksek sıcaklıkta yaşlanma ve sabit sıcaklık testleri için diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Davranışsal performansın değerlendirilmesi.

Karakteristik

 1. Sürekli çalışma süresi +140°C test koşulu altında ≥1.000 saattir;
 2. Patlamaya dayanıklı bir basınç tahliye portu ile donatılmıştır, basınç keskin bir şekilde arttığında, basınç tahliye portu otomatik olarak açılır;
 3. Duman sensörü dumanı veya yangını algılar ve fırın içindeki yangını söndürmek için yangın söndürme sistemini aktif hale getirir;
 4. Patlamaya dayanıklı güvenlik tasarımı, patlamaya dayanıklı zincirler, cam patlamaya dayanıklı film ile donatılmıştır, yalıtım katmanı 100 mm alüminyum silikat yalıtım kullanır;

Yapısal özellikler

 • İç hazne malzemesi 1.2mm kalınlığında SUS#304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Full kaynak yapısı, sızdırmazlığı çok iyidir ve çatlaması kolay değildir.
 • Dış malzeme 1,5 mm kalınlığında soğuk haddelenmiş plakadan yapılmıştır, fırçalama, parlatma, boyama işlemlerinden geçmiştir, bu nedenle çizilmesi kolay değildir.
 • Yalıtım malzemesi: Alman Bayer yangına dayanıklı yüksek mukavemetli PU poliüretan köpük yalıtım malzemesi + ultra ince cam elyaf.
 • Kapı contası çift silikon kauçuk sızdırmazlık malzemesi kullanır.
 • Gözlem penceresi 4 kat temperli camdır, boyutu kendiniz seçebilirsiniz.
 • Ayrıca, düşük sıcaklıkta çalışırken camın buzlanmasını önlemek için, buz çözme için gözlem penceresinin içine bir ısıtıcı yerleştirdik.
 • Haznenin her iki tarafında 100 mm çapında bir test kablosu portu bulunur, silikon fiş yüksek düşük sıcaklık direncine sahiptir ve ayrıca ısıyı koruyabilir.