Yerleşik bir veri kaydedici, güçlü veri işleme bilgisayarı, çoklu dokunmatik ekran ve maksimum taşınabilirlik için dahili piller içeren kompakt, mobil veri toplama sistemi.

ANA ÖZELLİKLER

İleri Düzey Sinyal koşullandırma: R1DB / R2DB veri toplama sistemi, SIRIUS DAQ teknolojisi etrafında inşa edilmiştir ve dünya lideri sinyal koşullandırma için aynı çok yönlü ve güçlü amplifikatörlere sahiptir. Detaylı SIRIUS DAQ teknolojisine genel bakış için SIRIUS ürün sayfasına bakınız.

ALL-IN-ONE INSTRUMENT: R1DB / R2DB cihazları dahili dokunmatik LED ekran, güçlü veri işleme bilgisayarı, SSD veri kayıt kapasitesi ve dahili Li-Ion pilleri (R1DB / R2DB) ile bağımsız DAQ sistemleridir. Pilsiz bir versiyon da mevcuttur (R2D).

32 ANALOG GİRİŞ IMKANI: Sistemler, herhangi bir sensörün bağlanabildiği toplam 32 analog giriş için bir (R1DB) veya iki (R2DB) SIRIUS DAQ modülle konfigüre edilebilir.

16 SAYAÇ / ENCODER GİRİŞLERİNE GİRİŞ: Patentli SUPERCOUNTER® teknolojimiz ile donatılmış 16 taneye kadar enkoder veya 48 dijital giriş kanalı.

2 İZOLE CAN KANALI: CCP, OBDII, J1939 ve CAN çıkışı için ek destek ile 1 Mbit / sn veri çıkışlı 2 adete kadar yüksek hızlı CAN 2.0b kanalı.

ETHERCAT PORT: DAQ sistemi, KRYPTON DAQ modülleri gibi herhangi bir EtherCAT tabanlı DAQ sistemimizin kolay bağlantısı ve genişletilmesi için dahili senkronizasyona sahip EtherCAT master portu içerir.

TÜM ARAYÜZLER: Kablosuz LAN, çift GLAN, 4x USB 3.0, GPS, HDMI, 2x senkronizasyon için ara yüzler mevcuttur.

RTK İLE 100 Hz GPS: İlave RTK desteğine sahip isteğe bağlı 10Hz veya 100Hz GPS alıcısı, R1DB / R2DB DAQ sistemine doğru yapılabilir.

ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELER İÇEREN YAZILIM: Kullanımı kolay, çok sağlam işlevselliğe sahip, ödüllü DEWESoft X3 yazılımı dahildir. Hiçbir gizli maliyeti olmayan yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri içerir.

 

SIRIUS Teknolojisi

R1DB / R2DB, SIRIUS DAQ teknolojisi etrafında inşa edilmiş hepsi bir arada veri toplama sistemleridir. Her ikisinde de 160 dB dinamik aralıklı aynı DualCoreADC® analog girişleri ve kanal başına 200 kHz veya kanal başına 1 MHz’e kadar hızlara sahip yüksek hızlı amplifikatörler.

R2DB şasisi, toplam 32 analog kanal, 16 sayaç / enkoder kanalı, 48 dijital kanal ve 2 yüksek hızlı CAN veri yolu portu olmak üzere iki adet SIRIUS DAQ modülü alabilir. R1DB, bir adet SIRIUS DAQ modülü alabilir, bu toplam R2DB kanallarının yarısıdır. Hemen hemen her sinyal ve sensör için çok çeşitli farklı amplifikatörler mevcuttur.

SIRIUS DAQ sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Güçlü Bilgisayar

 

R1DB / R2DB DAQ sisteminin kalbinde, Intel Core i7’ye isteğe bağlı yükseltme özellikli güçlü Intel Core i3 işlemci bulunuyor. 4 GB bellek ve hızlı dahili katı hal sürücü ile birlikte en zorlu gerçek zamanlı veri işleme için bile yeterli güç sağlar.

Entegre yüksek çözünürlüklü 12,1 inç yüksek parlaklıkta çoklu dokunmatik WXGA ekran, en zorlu ortamlarda bile görüş sağlar ve geniş görüş açıları sağlar. Dahil edilen Dewesoft X3 yazılımı, dokunmatik-dostu olmak için tasarlanmıştır ve kolay çoklu dokunma hareketine dayalı işleme olanak tanıyan akıllı görsel kontroller ve grafikler içerir.

 

Dahili Batarya

R1DB, 96 Wh Li-Ion bataryaya sahipken, R2DB’de maksimum taşınabilirlik için dahili 192 Wh Li-Ion batarya bulunuyor.

Piller çalışırken değiştirilebilir, yani sistemi kapatmanıza ve testi durdurmaya gerek kalmadan ölçümlerinizde bile değiştirebilirsiniz.

 

EtherCAT Genişlemesi

R1DB / R2DB aletleri, EtherCAT master portu ile donatılmıştır. EtherCAT portu, ilave DAQ kanallarını SIRIUS ve / veya KRYPTON gibi herhangi bir EtherCAT birimimiz ile genişletmek ve dağıtmak için kullanılabilir.

EtherCAT portu ayrıca tüm bağlı EtherCAT DAQ kanallarını dahili R1DB / R2DB DAQ kanalları ile senkronize etmek için donanım senkronizasyonunu da içerir.

 

R1DB / R2DB

R1DB, R2DB veri toplama sisteminin daha küçük ve daha kompakt bir versiyonudur. Aynı çoklu dokunmatik LED ekrana, SSD veri kaydediciye, güçlü veri işleme bilgisayarına ve maksimum taşınabilirlik için dahili çalışırken değiştirilebilir pillere sahiptir.

R1DB bir SIRIUS DAQ modülü için uygundur. En fazla 16 analog giriş, 8 sayaç / kodlayıcı girişi, 24 dijital giriş ve 1 yüksek hızlı CAN girişi.

 

R3

Rafa monte etmeye uygun DAQ sistemi, standart PC kasasına yerleştirilmiştir ve SIRIUS veri toplama parçalarına entegre edilmiştir.

PC bileşenlerinin basit ve ucuz bir şekilde geliştirilmesi için uygundur.

 

R8

R8 yüksek kanal sayılı veri toplama sistemi, dahili veri kaydediciyi ve güçlü veri işleme bilgisayarını, dokunmatik ekranı (R8D) ve maksimum taşınabilirlik için dahili pilleri (R8B, R8DB) içinde bulundurmaktadır.

 

MINIATURS

Karışık sinyal veri toplama sistemi ve çok kanallı veri kaydedici üstün bir teknolojiye sahip olup aynı zamanda maliyet olarak uygundur.

 

GPS / GNSS ve RTK Konumlandırma

ALL-IN-ONE enstrümanlar içindeki SBOX bilgisayarı, isteğe bağlı Gerçek Zamanlı Kinematik (RTK) desteği ile en hassas (1 cm’ye kadar) konum tabanlı test ve ölçüm uygulamaları için isteğe bağlı 10 Hz veya 100 Hz GPS alıcısı ile yapılandırılabilir.

GPS ve RTK seçeneği, pass-by-noise, araç dinamiği, yol testi, ADAS testleri gibi gelişmiş konum tabanlı test ve ölçüm uygulamaları için ALL-IN-ONE sistemini güçlü bir otomotiv veri kaydedicisine dönüştürecektir.