Teknik Haberler, Yeni Ürünler

DEWESOFT’UN GELİŞMİŞ YAPISAL SAĞLIK İZLEME ÇÖZÜMLERİ

Yapısal Sağlık İzleme

Yapı sağlık izleme, yapıların durumunu zaman içinde değerlendirmek ve korunma ihtiyaçlarını öngörmek için geçerli bir tahmin yöntemi olarak giderek daha yaygın hale gelmektedir. Bir mühendislik yapısının bütünlüğünü ve güvenliğini sağlamak için bir araçtır; hasarın gelişimini tespit etmek ve performansın bozulmasını tahmin etmek amacıyla kullanılır.

Yapısal Sağlık İzlemesi için farklı sistemler ve sensörler kullanılır, uygulamaya ve izleme amacına bağlı olarak kullanılacak ekipmanlar çeşitlik gösterir, değişir. Sensörler, yapıya monte edilir ve yapının davranışı hakkında statik veya dinamik veri sağlar.

Dewesoft, yapısal sağlık izlemesi ve makine durumu izlemesi uygulamaları için yenilikçi DAQ cihazları ve veri kaydedicileri üretmektedir. Neredeyse her türlü sensörden -dinamik veya statik- tek bir yazılım arayüzü üzerinden veri almanıza olanak tanır.

Cihazlar IoT (Nesnelerin İnterneti) uyumlu olarak tasarlanmıştır. Tamamen ağ uyumlu olmalarının yanı sıra bağımsız çalışma yeteneğine de sahiptirler. Geniş  ürün çeşitliliğindeki cihazlar bir arada veya ayrı ayrı kullanılmak üzere tasarlanmıştır, bu da her ölçüm ve izleme uygulamasını çözebilmenizi sağlar. Basit izlemeden gerçek zamanlı veri yukarı bağlantılarıyla saha sinyal işlemesi gerektiren yüksek kaliteli uygulamalara kadar, kontrol merkezlerinde gerçek zamanlı görüntüleme ve son işlem için çözümler bulunmaktadır.

Dewesoft’un Yenilikçi Yapısal Sağlık İzleme Çözümleri

Yapısal sağlık, binaların, barajların ve köprülerin gibi kritik altyapıların güvenliği ve uzun ömürlülüğü için temel taşıdır. Bu varlıkların sağlığını ve kararlılığını sağlamak, sadece izlemekle kalmaz, aynı zamanda proaktif, kapsamlı bir yönetimle ilgilidir. Dewesoft, bu kritik varlıkları nasıl algıladığınızı ve koruduğunuzu devrim niteliğinde değiştiren yapısal sağlık izleme çözümleri sunmaktadır.

Kapsamlı İzleme Çözümleri

Yapısal sağlık izleme çözümlerimiz, yapıların tüm yaşam döngüleri boyunca eşlik etmek üzere tasarlanmıştır. Dewesoft’un son teknolojiye sahip cihazlarıyla, dinamik ve statik sensörlerin geniş bir yelpazesine uyumluluğumuz sayesinde, yapısal sağlığın her yönünün gözden kaçmadığından emin olabilirsiniz.

Dewesoft’un güçlü analitik araçları, sezgisel gösterge panoları ve zengin görselleştirmeleri, paydaşların hızlı kararlar almasını sağlar. Ayrıca, alarm bildirimleri ve özelleştirilebilir rapor seçeneği çeşitli kullanıcı rollerine hitap eder, risk yönetimini ve yapısal güvenliği artırır. Ham verileri işe yarar dataya dönüştürmek yazılım kabiliyetleriyle kolaylıkla mümkün kılar. Mükemmel senkronizasyon ile her veri kanalı mikrosaniye hassasiyetiyle senkronize edilmiştir, derinlemesine yapısal analiz sağlar. Geniş Dinamik Aralık sayesinde, 160dB’ye kadar hassasiyet sunar. Geniş sensör uyumluluğu ile gerilme ölçerlerinden ivmeölçerlere kadar, sistemlerimiz birçok sensörü destekler, kapsamlı kapsama alanı sağlar.

Monitoring ve IoT Cihazları

NEMOSENSE

IOLITE® 3xMEMS

IOLITE® 2xASI

IOLITE® Modular