Anlaşmalar

GTM GMBH İşbirliği

RMC Mühendislik olarak veri toplama sistemleri ve sensör çözümleri olarak ürün çeşitliliğimizi kabiliyetli ürünler ile köklü ve yenilikçi firmalarla yaptığımız yeni işbirlikleri ile arttırıyoruz. Bizleri tercih eden birbirinden farklı ve çok şeşitli sektörden kullanıcılarımıza daha geniş bir çözüm portföyü sağlayabiliyoruz.

RMC Mühendislik olarak sensör çözümlerinde yeni işbirliğimizi duyurmaktan memnuniyet duyarız.

Kuvvet ölçer, Loadcell,  Tork sensörü, ürünleri sağlayan Almanya menşeli sensör üreticisi GTM GmbH markası ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında kullanıcılarımızın  sensör ihtiyaçlarına geniş bir yeplazede çözüm sağlamaya devam ediyoruz.

GTM, Kuvvet ve Torklar için gerinim ölçer tabanlı Hassas Transdüserler, Yük Hücreleri, söz konusu olduğunda güvenilir ve küresel çözüm ortağımızdır.

GTM Hakkında

Sektörde “die Gelben” (sarı şirket) olarak da bilinen GTM, Güney Hessen’in Bickenbach belediyesinde ve Prag’da olmak üzere iki lokasyonda 64 çalışanıyla kuvvet ve moment ölçümünde lider uzmandır. GTM sadece dünya çapında metrolojik ve ölçüm standartlarını belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda kuvvet ve moment ölçümü için standart ürünlerin yanı sıra kalibrasyon ve diğer hizmetleri de emsal teşkil edecek düzeyde sunuyor. 50’den fazla patent ve ulusal akreditasyon kurumu DAkkS bünyesindeki en büyük ve en küçük kuvvet ölçüm sisteminin yanı sıra dünyanın en hassas kaldıraç oranı ölçüm sisteminin tasarımı, GTM uzmanlarının metroloji alanındaki olağanüstü uzmanlığının altını çizmektedir. GTM kuvvet, tork ve çok bileşenli transdüserlerin yanı sıra gerinim ölçer ölçüm amplifikatörlerinin gerilim oranı için de kalibrasyon laboratuvarı olarak akredite edilmiştir. GTM, dünyanın dört bir yanındaki ulusal enstitülere, kalibrasyon laboratuvarlarına ve kuvvet ve tork dönüştürücüleri üreticilerine ölçüm sistemleri sağlamaktadır.