NAVION®
Ataletsel navigasyon sistemleri (INS)

NAVION® doğru konum, yönelim, hız ve ivme ölçümleri için bir Dewesoft ataletsel navigasyon sistemi platformudur. Ölçümler, GNSS konumlandırmasını MEMS tabanlı bir atalet ölçüm birimi tarafından sağlanan ölçümlerle birleştiren Kalman tabanlı bir algoritma ile tahmin edilir.

NAVION®, boyut ve ağırlık açısından dünyanın en yüksek performanslı ataletsel navigasyon sistemidir. Konumlandırma doğruluğunu 1 cm’ye kadar artıran yön ve RTK düzeltme yapılandırması için çift antenle birlikte gelir. Ödüllü DewesoftX yazılımı dahildir.

Tüm takımyıldızları destekler
NAVION® cihazları tüm GNSS uydu takımyıldızları için destek sunar: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, AltBOC, E5a, E5b NavlC (IRNSS).

Esnek ve dağıtılabilir
Navion esneklik sunar. Birden fazla NAVION® cihazı ethernet bağlantısı veya Dewesoft DS-WIFI kablosuz sistemi üzerinden ek bilgisayar gerektirmeden dağıtılabilir ve senkronize edilebilir.

CAN veri yolu çıkışı
NAVION® i2 bir CAN veri yolu çıkış portuna sahiptir. Cihaz yapılandırıldıktan ve başlatıldıktan sonra, ünite DewesoftX yazılımına bağlanmadan bağımsız olarak çalışabilir. Bu, cihazı 3. parti sistemlere entegrasyona hazır hale getirir.

PPS çıkışı
NAVION® i2, diğer tüm Dewesoft veri toplama cihazları için senkronizasyon saati kaynağı olarak kullanılabilen bir PPS senkronizasyon portuna (LEMO 4 pimli konektör aracılığıyla) sahiptir.

Harici girişler
CMR+, RTCM 2.3 ve RTCM 3.x destekli RTK GNSS düzeltmeleri için ek RS232 girişi ve kilometre sayacı veya fren pedalı anahtarı sensörü için dijital giriş.

Performanslı/uygun fiyatlı INS
NAVION® i2 en yüksek performanslı ataletsel navigasyon sistemimizdir (INS). Mükemmel bir fiyat-performans oranı sunar ve çeşitli navigasyonel ölçüm uygulamalarında kullanılabilir.
Gerçek zamanlı kinematik (RTK) seçeneği varsayılan olarak açıktır. RTK düzeltmesi konumlandırma doğruluğunu 1 cm’ye kadar artırır.
Çift antenli yönlendirme, anında ve doğru yön belirleme. Standart olarak bulunan iki anten sayesinde, ayakta dururken saniyeler içinde hassas yön bilgisine sahip olursunuz.

Yüksek performanslı IMU
NAVION, jiroskoplar, ivmeölçerler, manyetometreler ve basınç sensörleri ile entegre MEMS tabanlı bir IMU’ya sahiptir. Ayrıca 9 serbestlik dereceli (DOF) IMU olarak da çalışabilir. IMU destekli navigasyon, GNSS kesintilerinden kaynaklanan hataları azaltır.

Hızlı Ethernet bağlantısı
Navion cihazları, Ethernet iletişim arayüzü üzerinden DewesoftX yazılımını çalıştıran PC’ye güvenli ve hızlı veri akışı sunar.

Sağlam IP68 cihaz
NAVION i2 cihazı IP68 standart korumalı çok sağlam bir tasarıma sahiptir. Darbelere, düşmelere ve hatta suya karşı dayanıklıdır. Aşırı ortamlarda ve -40 °C ila +71 °C arasındaki sıcaklıklarda çalışır.

Dewesoft esnekliği
Ek analog sensörler (gerinim ölçer, kuvvet, sıcaklık, CAN veri yolu, GPS ve sayısız diğer veri kaynağı) bağlayın ve tüm veriler mükemmel şekilde senkronize edilerek ek parametreleri aynı anda ölçün.

Compare list is empty.

No products added in the compare list. You must add some products to compare them.
You will find a lot of interesting products on our "Shop" page.

Return to shop