Otomotiv Test Sistemleri

Göreceli Görüntüler

Japonya, ABD ve AB yasa ve yönetmeliklerine uygun Çarpışma Testi Analiz Yazılımı Çarpışma Testi için Veri Toplama Sistemi (DIS serisi) tarafından kaydedilen çarpışma testi verileri, yasalar ve yönetmelikler, NCAP ve diğer çarpışma testi standartlarına dayalı olarak analiz işleme ve çıktı sonuçları gerçekleştirmek için kullanılabilir.

Yazılım, programlanmış işleme modu ve programlanmamış işleme modu olmak üzere iki işleme moduyla donatılmıştır ve programlanmış işleme için, ön ve yan etkiler de dahil olmak üzere her bir test yöntemi için önceden ayarlanmış işleme kalıpları, sabit biçimli analiz sonuç raporlarının çıktısını almak için kullanılır.

Programlanmış işleme işleme modelleri, NCAP’nin yanı sıra çeşitli yasalara ve düzenlemelere uygun bir dizi seçenek içerir.

Programlanmamış işleme gerçekleştirirken, her türlü analiz-sonuç raporunu özgürce oluşturmak ve çıktısını almak için dijital filtreler, işlemler, grafik çizimi ve diğer çeşitli işlevleri kullanmak mümkündür.

Özellikler

Ana Özellikler

Programlanmış İşleme Modu

Analize, hesaplamalara ve rapor çıktı biçimlerine önceden ayarlanmış yapay veri hesaplamaları ve belirli etki biçimlerine ve yapay değerlere dayalı programlanmış işleme kalıpları uygular.

Programlanmamış İşleme Modu

Analizler, hesaplamalar ve grafik düzenleri gerçekleştirir veya oluşturur

İşleme / Hesaplama

Dijital bir filtre uygulayın (SAE-J211 ile uyumlu CFC1000・CFC600・CFC180・CFC60), yaralanma değerlerini hesaplayın (HIC, Nij, 3ms, VC, TI, süre, vb.), polariteyi ters çevirin, birimleri dönüştürün, aritmetik işlemler gerçekleştirin kanallar arasında, entegre edin ve farklılaştırın, istatistikleri hesaplayın, önyargıyı kaldırın.
Grafik T-Y grafikleri, X-Y grafikleri ve sayısal değerler, yüksek hızlı kamera filmleri veya metin içeren grafikleri görüntüleyin.

Seçenekler (Gerektiğinde seçilebilir ve eklenebilir.)

Kukla Veri Hesaplama

H3 AM50・AF05
ES-2
ES-2re
SID2’ler
WorldSID AM50
BioRID2
Q serisi vb.
Programlanmış İşleme Modeli Japonya, ABD ve AB’nin yanı sıra JNCAP, Euro NCAP vb.’deki çeşitli çarpışma testi türleriyle (önden çarpma, önden çarpma: ODB, yandan çarpma, yandan direk çarpması, arkadan çarpma) ilgili yasalar ve düzenlemeler.

Çalışma Ortamı

OS

Windows®8.1, Windows®10
İngilizce, 32/64 bit desteği

İşlemci (CPU)

Intel Core i3-560 veya gelişmiş

Bellek (Memory) 16 GB veya daha fazlası
Görüntü (Display)

1280 × 1024 piksel, tam renkli veya daha fazlası

Flash Bellek (USB)

Bir açık bağlantı noktası (2.0 veya üstü)

Yazıcı

Windows® uyumlu yazıcı (A4 çıktısını destekler)

 

* Sahte veri hesaplamaları ve programlanmış işleme modelleri, sistemlerden ayrı olarak satılan seçeneklerdir.
Seçenekler, ilk dağıtım sırasında veya daha sonra gerektiği gibi seçilebilir ve eklenebilir.
Ayrıca müşteri ihtiyaçları doğrultusunda işleme kalıpları da üretmekteyiz.

Notlar

Sahte veri hesaplamaları ve programlanmış işleme modelleri, sistemlerden ayrı olarak satılan seçeneklerdir. Seçenekler, ilk dağıtım sırasında veya daha sonra gerektiği gibi seçilebilir ve eklenebilir. Ayrıca müşteri ihtiyaçları doğrultusunda işleme kalıpları da üretmekteyiz.