Anlaşmalar

Roketsan Test Ekibi Dewesoft’u Tercih Etti

Roketsan Test Ekibi bünyesine Dewesoft’un R2DB modeli ile test kabiliyetlerini güçlendirdi. Toplamda 32 kanal kapasiteye sahip bir sistemle birlikte strain gage, sıcaklık, titreşim gibi ölçümlerini desteklemekteyiz. R2DB çözümümüz kanal sayısı kolaylıkla arttırılabileceği gibi dahili data kaydedici, güçlü veri işleme bilgisayarı, çoklu dokunmatik ekran ve maksimum taşınabilirlik için dahili piller içeren kompakt bir modeldir.

R2DB cihazı mobil ve kolay taşınabilirlik konusunda saha testlerinde ve zor koşullar için tasarlanmış bir üründür. Ölçüm tipinde IEPE, Pc, Voltaj, Yüksek Gerilim, Strain, Stress, Tam-Yarım-Çeyrek Köprü, LVDT, Sayaç, Termokupl, RTD, Direnç, Dijital, CAN BUS, OBDII, J1939 tüm verileri desteklemektedir.

Dewesoft donanımı kendi yazılımı ile sunulmaktadır. Kullanımı kolay, ancak işlevselliği çok güçlü olan ödüllü DewesoftX veri toplama yazılımı ömür boyu ücretsiz yükseltmelerle birlikte gelir, akıllı sensor okuma, gelişmiş depolama, görüntüleme ve veri analizi yetenekleri sunar.