Etkinlikler, Teknik Bilgiler

Strain Gage Uygulama-2023 Eğitimimizi Ankara’da Gerçekleştirdik.

Strain Gage Teorisi, detaylı uygulama prosedürleri, pratik uygulama çalışması, veri toplama & analiz konuları ve daha birçok konuyu kapsayan 2 gün süreli eğitimimizi 13-14 Eylül 2022 tarihlerinde Ankara’da yoğun bir katılımla başarıyla gerçekleştirdik.

Aeros Havacılık Yapısal Tasarım ve Test Baş Mühendisi Umut Çimen ile RMC Mühendislik Teknik Ekip Lideri Özge Özkan Kelgökmen ’in önderliğinde, katılımcılar gerçek zamanlı uygulamalarla Strain Gage’lerin nasıl uygulandığı, nasıl kalibre edildiğini ve veri toplama süreçlerini öğrendiler. Gerçekleştirilen pratik uygulama çalışmalarıyla, Strain Gage’lerin farklı uygulamalardaki ve koşullardaki önemi vurgulandı.

Eğitimimize birçok farklı sektörden firmaların mühendis ve teknik uzmanları katıldı. Katılımcılar, eğitim sonunda gerçekleştirilen interaktif soru & cevap oturumuyla merak ettikleri konularda derinlemesine bilgi sahibi oldular.

Katılım gösteren tüm profesyonellere ve eğitimimize duydukları ilgi için teşekkür ederiz. Firmamızın Ankara’da ve diğer şehirlerde gerçekleştireceği teknik eğitimler hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir ya da LinkedIn hesabımızı takip edebilirsiniz.