Teknik Haberler

TEI ile FFT, Titreşim, Burulma Titreşimi (Torsional Vibration) ve Mertebe Analizi (Order Tracking) Eğitimlerimizi Gerçekleştirdik

FFT Analiz, Burulma Titreşimi  (Torsional Vibration), Mertebe Analizi ( Order Tracking) gibi  dinamik sinyal analizi  konuları üzerine detaylı uygulama arayüzü, uygulama prosedürleri, pratik uygulama çalışması, veri toplama & analiz konularını kapsayan, 1 gün süreli eğitimimizi 29  Şubat 2024 tarihinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından TUSAŞ MOTOR SANAYİİ A.Ş  ile gerçekleştirdik.

Uygulama eğitiminde encoder üzerinden gerçekleştirilmiş ve mertebe analiz sonuçları, DEWESoftX post processing işlemleri üzerine durulmuştur. Bu çalışma kapsamında ivmeölçer, encoder ve veri toplama sistemi olarak DEWESoft modülleri kullanılmıştır.

Eğitimimize alanında uzmanlaşmış mühendisler katıldı. Katılımcılar, eğitim sonunda gerçekleştirilen interaktif soru & cevap oturumuyla merak ettikleri konularda derinlemesine bilgi sahibi oldular.

Katılım sağlayan tüm profesyonellere ve eğitimimize duydukları ilgi için teşekkür ederiz. Firmamızın İstanbul, Ankara ve diğer şehirlerde gerçekleştireceği teknik eğitimler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da LinkedIn hesabımızı takip edebilirsiniz.

RMC Mühendislik olarak sunduğumuz eğitimler hakkında firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Etkinliklerimizden haberdar olmak için web sitemiz, eğitimlerimiz ve LinkedIn sayfamızı aşağıdaki butonlara tıklayarak erişebilirsiniz.