SIRIUS RT
GERÇEK ZAMANLI ETHERCAT BUS İLE VERİ TOPLAMA SİSTEMİ

SIRIUS RT veri toplama sistemleri, üçüncü taraf EtherCAT gerçek zamanlı kontrolörlere düşük gecikmeli veri çıkışı yeteneği için yüksek kaliteli sinyal koşullandırma amplifikatörlerini ve gerçek zamanlı EtherCAT veri yolunu birleştirir.

SIRIUS RT DAQ sistemleri, yüksek hızlı arabelleğe alınmış veri toplama gerçekleştirebilir ve gerçek zamanlı verileri Beckoff, MTS FlexTest, Syclone Clemessy, Labview ve diğerleri gibi herhangi bir üçüncü taraf EtherCAT yöneticisine besleyebilir.

Ödüllü veri toplama yazılımı, ömür boyu ücretsiz güncellemelerle birlikte ücretsiz olarak dahildir.

IEPE

Şarj Etmek

Gerilim

Yüksek Gerilim

Akım

Gerilme ve Stres

Tam Köprü

Yarım Köprü

Çeyrek Köprü

LVDT

Thermocouple

RTD

Direnç

Sayaç ve Enkoder

Dijital

DSI Uyumlu

TEDS Uyumlu

CAN Veri Yolu

OBDII
J1939

Optik İzolasyon ±1000 V

GPS ve GLONASS

Analog Çıkış

RTK

SSD

Wi-Fi

DVI

LAN

USB 2.0

USB 3.0
EtherCAT
IP50

-10°C ila +50°C

ANA ÖZELLİKLER

  • DAQ VE KONTROL: SIRIUS RT cihazları, standart SIRIUS raf modellerinin yükseltilmesidir. Aynı amplifikatör teknolojisini, veri kaydı ve veri işleme yeteneklerini sunarlar, ancak verileri gerçek zamanlı olarak herhangi bir 3. taraf EtherCAT yöneticisine gönderebilen ek bir EtherCAT veri yolu içerirler.

  • YÜKSEK SON SİNYAL KOŞULLANDIRMA: SIRIUS RT veri toplama sistemleri, SIRIUS DAQ teknolojisi etrafında inşa edilmiştir ve dünya lideri sinyal koşullandırma için aynı çok yönlü ve güçlü sinyal amplifikatörlerine sahiptir.

  • 128 KADAR ANALOG GİRİŞ: SIRIUS RT sistemleri, farklı kasa konfigürasyonlarında mevcuttur. Modüler 8 kanallı ünitelerden yüksek yoğunluklu kasaya, neredeyse akla gelebilecek her sensör için amplifikatörlü 128 analog girişe sahip ana bilgisayar kasasına kadar.

  • ETHERCAT GENİŞLETME PORTU: SIRIUS RT sistemleri, KRYPTON, IOLITE veya SIRIUSe veri toplama sistemi gibi EtherCAT tabanlı DAQ sistemlerimizden herhangi birinin kolay bağlantısı ve genişletilmesi için yerleşik senkronizasyona sahip bir EtherCAT ana bağlantı noktası içerir.

  • RTK İLE 100 Hz GPS: Ek RTK desteğine sahip isteğe bağlı 10Hz veya 100Hz GPS alıcısı doğrudan R8rt DAQ sistemine yerleştirilebilir.

  • ÇİFT MOD: EtherCAT bağımlı arabirimi, bir 3. taraf kontrol sistemine gerçek zamanlı veri sağlamak için kullanılabilirken Dahili veri yolu, paralel olarak Dewesoft X yazılımına tam hızlı veri kaydına izin vererek, her iki veri toplama ve kontrol dünyasına hizmet eder. uzak ayrı.
  • HEPSİ BİR ARADA CİHAZLAR: SIRIUS RT sistemleri, yerleşik güçlü bir SBOX veri işleme bilgisayarı, SSD veri günlüğü sabit sürücüsü ve ekranı (R8rt) ile bağımsız çalışma sunar.
  • 64’E KADAR SAYICI/ENKODER GİRİŞİ: R8 DAQ sistemi, tümü patentli SuperCounter teknolojimizle donatılmış 16’ya kadar sayıcı/kodlayıcı veya 192 dijital giriş kanalıyla yapılandırılabilir.

  • TÜM BAĞLANTI ARAYÜZLERİ: SIRIUS RT sistemleri, Kablosuz LAN, çift GLAN, 4x USB 3.0, GPS, HDMI ve iki senkronizasyon bağlantı noktası dahil olmak üzere mükemmel bağlantı için arabirimler içerir.

  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIM: Kullanımı kolay, ancak işlevsellik açısından çok sağlam, ödüllü DewesoftX yazılımı dahildir. Yazılım, ömür boyu ücretsiz güncellemeler ve hiçbir gizli maliyet olmadan gelir ve size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri sunar.