Dewesoft X3 en gelişmiş veri toplama, kayıt ve analiz yazılımıdır. Yazılım çok sayıda uluslararası ödül aldı, yenilikçi, kullanımı kolay ve işlevselliği derin.

X3’teki Yenilikler

64-BIT MİMARİSİ: Dewesoft X3 64 bit mimariyi desteklemek için tamamen yeniden yazıldı. Artık bilgisayardaki sınırsız sayıda kanalı ve yüklü tüm belleği kullanabilirsiniz.

GÜNCELLENMİŞ KULLANICI ARAYÜZÜ: Kullanıcı ara yüzü, modern ve kullanıcı dostu X2’den daha fazla hissettirmek için daha modern düz tasarım paradigmasında yeniden işlenmiştir.

GELİŞMİŞ GÖRSEL GÖSTERGELER: Tüm görsel kontrol ayarları sekmesi yeniden tasarlandı ve verilerin okunabilirliğini artıran ve görüntülerin her kullanıcının gereksinimlerini karşılamak için daha da yapılandırılabilir hale getiren yeni görüntü seçenekleri sunuyor.

ÇOKLU DOKUNMATİK: R1DB / R2DB, R8D / R8DB’ye entegre çoklu dokunmatik ekranlarla çalışmayı kolaylaştırmak için görsel ekranların kaydedilmesi ve ekrana getirilmesi amacıyla, birden fazla dokunuşla harekete geçirme ekledik.

GÜÇ MODÜLÜ YENİLEŞTİRMESİ: Matematik motorunun ve kullanıcı ara yüzü tam olarak yeniden tasarlanmıştır. Artık kullanımı daha kolay ve aynı zamanda daha az performans gerektiren ağır ve gelişmiş hesaplama algoritmalarına sahiptir. X3’teki güç modülü X2’den 10 kat daha hızlıdır.

DSA / NVH EKLENTI YENİLEMELERİ: Order tracking, ses gücü, FFT, oktav analizi, yankılama zamanı, yörünge grafiği, açı algılayıcısı matematiği ve pass-by-noise gibi birçok yeni özellik ve hız artışı eklendi.

ETHERCAT SPEED BOOST: EtherCAT ölçüm zincirindeki SIRIUS cihazlarını kullanarak, aynı SIRIUS DAQ cihazını USB üzerinden bağlayabilir ve örnekleme hızını 200 kHz / kanala yükseltebilirsiniz.

PARALEL TEDS: Dewesoft X artık tüm sensörlerdeki TEDS’i paralel olarak okuyabiliyor. Bu, özellikle R8 DAQ sistemi gibi yüksek kanal sayma sistemi ile tarama hızındaki büyük gelişmeler anlamına gelir.

YENİ KAMERA SÜRÜCÜLERİ: Yeni kamera ürün yazılımı ve sürücüsü, tüm Dewesoft fotoğraf makinelerinin kararlılığını ve performansını artırıyor.

Ödüllü DAQ Yazılımı

Gelişmekte olan 20 yılın ardından Dewesoft X veri toplama yazılımı, Automotive Testing International dergisinden yılın yazılım yeniliği de dahil olmak üzere birçok uluslararası ödül aldı.

Yazılımımızı sınıfının en iyisi ve en yenilikçi test ve ölçüm yazılımı konumunda tutmaya hazırız ve gururluyuz

Veya müşterilerimizin dediği gibi:
Yine, Dewesoft X’e dahil olan tüm yeni özellikler için teşekkürler. Şimdiden harika bir ürün ve veri toplama yazılımının “Microsoft Word’ü” olmayı hak ediyor.

Hepsine Hükmedecek Bir Yazılım

Temel felsefemiz tüm uygulamalar için bir yazılımdır! Dewesoft X3 bu felsefenin bir sonucudur.
Otomotiv, Güç analizi, NVH, Havacılık, Endüstriyel, İnşaat mühendisliği uygulamaları ve genel test ve ölçüm özelliklerinin sayısız özelliğini hayata geçirdik. Veri kaydından, analiz, raporlama ve aradaki her şey tek bir yazılım çözümü kapsamındadır.
Bu, günlük test ve ölçüm çalışmalarınıza birçok iyileştirme getirecektir. Daha az şey öğrenin, daha fazlasını yapın ve en önemlisi daha hızlı yapın. Yeni donanıma yatırım yapmadan yeni uygulamalara genişletme seçeneği size zaman ve para kazandıracak …

Programlamayı Unutun …

Temel değerlerimiz, basitlik, kullanılabilirlik ve kullanım kolaylığı için çalışmaktır. Dewesoft X’deki her şey, basit sürükle ve bırak ara yüz ile görseldir. Tüm değişiklikler gerçek zamanlı olarak görülebilir. DAQ sistemlerinden veri elde etmek, görselleştirmek, analiz etmek ve saklamak için programlama gerekmez.

Donanım DAQ cihazlarımızla çalışmak bisiklet sürmekten daha kolaydır. Her şey sıkı bir şekilde bütünleşmiş ve kutudan çıktı. Tak ve çalıştır donanımı, sensör otomatik algılama, otomatik kanal kurulumu, Dewesoft X’i piyasadaki en popüler veri toplama yazılımı haline getiren özelliklerden sadece birkaçı.

… Tabi ki İstediğiniz Sürece

Dewesoft X yazılımının sadeliği ile aldanmayın. Yazılım asla yaratıcılığınızı ve gelişmiş ve özel analiz özgürlüğünü sınırlandırmayacaktır.
Yazılıma yerleştirilen gelişmiş matematik, tüm ölçüm ve analiz ihtiyaçlarınızın% 99’unu karşılayacaktır. Zaten bin kez çözülmüş bir şey için zaman harcamayın. Diğer% 1 için Dewesoft X, işlevsellik eklemek için çeşitli özellikler sunar:
Eklentiler – Dewesoft X’in açık mimarisi, kendi eklentilerinizi yazarak işlevselliklerin kolayca genişletilmesini sağlar. Özel matematik, görsel kontroller, veri aktarımı ve hemen hemen istediğiniz her şeyi yazın.
Squencer – Dewesoft X, yazılımı ve testlerinizi otomatikleştirmek ve genişletmek için programlama desteğiyle güçlü bir sıralayıcı içerir.
DCOM – Kendi uygulama yazılımınızı yazıp, Dewesoft X API’yi çağırmak için DCOM’u kullanın ve veri alımını yapmak için Dewesoft DAQ cihazlarını kullanın.

Çok Hızlı

Dewesoft X 64 bit CPU mimarisini desteklemek için tamamen yeniden yazılmıştır. Bu çabanın sonucu, Dewesoft X’in artık sınırsız sayıda kanal kullanabilmesi ve bilgisayarın tüm mevcut belleğini ele alabilmesidir.
Dewesoft X ayrıca karmaşık matematiksel hesaplamaları ve zengin görselleştirmeleri bir ipek gibi pürüzsüz hale getirmek için çoklu işlerm ve hyper-threading gibi tüm modern CPU ve GPU teknolojilerinden yararlanır.
Sonuç, kelimeleri hızlı ve geçmişte kalmış bir şey haline getirecek hızlı performans ve ultra duyarlı kullanıcı ara yüzüdür.

Her Şeyi Senkronize Olarak Ölçün

Dewesoft X yazılımı desteklenen ara yüzler açısından benzersizdir. Başka hiçbir veri toplama yazılımı, aynı veri dosyasında birbirinden farklı bu kadar veriyi senkron bir şekilde saklayamaz.
Mekanik ve elektriksel analog verilerden, dijital, sayaç, enkoder, video, GPS, IMU, CAN, CAN FD, FlexRay, XCP / CCP, PCM telemetri, ARINC 429, MIL-STD-1553, IRIG Chaoter 10 gibi araç veri yolu sistemleri, OPC UA, Ethernet, Modbus, Siemens S7… ve diğerleri gibi endüstriyel veri yolu sistemlerine.

Verileri Görselleştirin

Dewesoft X 64 bit CPU mimarisini desteklemek için tamamen yeniden yazılmıştır. Bu çabanın sonucu, Dewesoft X’in artık sınırsız sayıda kanal kullanabilmesi ve bilgisayarın tüm mevcut belleğini ele alabilmesidir.
Dewesoft X ayrıca karmaşık matematiksel hesaplamaları ve zengin görselleştirmeleri bir ipek gibi pürüzsüz hale getirmek için çoklu işlerm ve hyper-threading gibi tüm modern CPU ve GPU teknolojilerinden yararlanır.
Sonuç, kelimeleri hızlı ve geçmişte kalmış bir şey haline getirecek hızlı performans ve ultra duyarlı kullanıcı ara yüzüdür.

Gizli Lisans Maliyeti Yok

Gizli maliyet, yıllık yenilenebilir sözleşmeler veya yükseltme ücretleri olmadan çok esnek yazılım lisanslama modeli sunuyoruz. Veri toplama sistemi satın aldığınızda, Dewesoft X yazılımı her zaman dahildir. Lisans DAQ cihazında saklanır. Bu, aygıtı herhangi bir bilgisayara bağlama esnekliği sağlar ve Dewesoft X otomatik olarak bağlı cihazdan lisansı okuyacaktır.
Lisans, yalnızca DAQ cihazı kullanılarak veri alınırken ve kaydedilirken gereklidir. Dewesoft X analiz modunda tamamen ücretsizdir. Bu, verileriniz depolandıktan sonra, herhangi bir ek lisans olmaksızın, gerektiği kadar kişi ve bilgisayar ile veri dosyasını paylaşabilir, açabilir ve analiz edebilirsiniz demektir. Sadece Dewesoft X’i indirin ve veri dosyasını açın.

Ömür Boyu Ücretsiz Yükseltmeler

Esnek yazılım lisanslama, Dewesoft çözümüne yatırım yaparak kazandığınız her şey değildir. Yazılımımız son 20 yıldan beri sürekli gelişmektedir. Yeni özellikler ekleniyor ve yeni uygulamalar destekleniyor. Her zaman performansı artırıyor ve yeni cihazlar, standartlar ve protokoller için destek ekliyoruz.
Yükseltme yaptığımız her ne olursa olsun, yeni sürüme geçmeniz için her zaman ÜCRETSİZ. Dewesoft X yükseltmeleri sonsuza dek ücretsizdir.

DEWESoft firmasının ödüllü yazılımı olan DEWESoft X, sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü özellikleri ile size kullanımı kolay ve hızlı veri toplama imkanı sunar. DEWESoft X lisansı DEWESoft cihazlarının içine gömülü olarak gelir. Ayrıca yazılımın otomatik donanım tanıma fonksiyonu sayesinde, bilgisayarınıza bağladığınız DEWESoft cihazlarını ve bu cihazlara bağlı olan akıllı TEDS sensörleri tanıyarak veri toplama için gerekli kurulumu saniyeler içinde kolayca yapmanızı sağlar.

DEWESoft X güçlü ölçüm ve kayıt yeteneği sayesinde yüksek örnekleme hızlarında bile rahatlıkla ölçüm yapabilir çok büyük veri dosyalarınızı bile saniyeler içinde açabilirsiniz. Ayrıca ölçüm arayüzünü isteğinize göre konfigüre edebilir, böylelikle daha anlaşılır ekran görünümü elde edebilirsiniz.

AD kartların hızları kHz mertebesinden MHz mertebesine kadar değişebilmektedir. Her kanal kendi içinde daha düşük hız ile de veri toplayabilmektedir.

DEWESoft X versiyonu ile beraber veri toplama ve veri işleme kabiliyetleri baştan yazılmış yepyeni modern bir yazılım olarak sunulmaktadır. kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı kolaylaştırılmış aynı zamanda kabiliyetleri arttırılmış DEWESoft X versiyonu DEWESoft donanımları ile beraber standart sürümü ile kullanılabilmektedir.

DEWESoft X yazılımının versiyonlarının yeteneklerini gösteren tablo için linki ziyaret edebilirsiniz.