Anlaşmalar

ASELSAN DEWESoft Veri Toplama Sistemi Yatırımı Yaptı

Aselsan logo

Kara, hava, deniz, uzay ve insansız platformlar için radar ve elektronik harp sistemlerine yönelik faaliyetler yürüten ASELSAN yapısal analiz çalışmaları kapsamında modal test ve modal analiz uygulamaları için DEWESoft çözümlerini tercih etti.

96 universal kanal kapasitesine sahip, kanal başı örnekleme 200kHZ hızı ile genel amaçlı veri toplama, titreşim, aksutik, sıcaklık, strain gage, rpm ölçümlerini de destekleyen bir veri toplama system çözümü ile modal test ve modal analiz’e özel arayüzüyle yazılım tarafında da Dewesoft çözümünü sunduk.

Veri toplama sistemi kapasitesi dahilinde bulunan sinyal üretici kabiliyetiyle bir veya daha fazla modal shaker kontrolü eş zamanlı olarak yapılabilecek.

Modal test ve modal analiz konularında hem yazılım hem donanım çözümü sunan Dewesoft; Modal Test konusunda SISO, SIMO, MISO, MIMO, Deneysel Modal Test (EMA) ve Operasyonel Deformasyon Şekilleri (ODS) hesaplamalarını sunmasının yanısıra EMA ve Operasyonel Modal Analiz (OMA) için gelişmiş modal analiz kabiliyetlerine sahiptir.

Dewesoft’un Modal Testi ile bir yapıyı bir darbe çekici veya çoklu modal sarsıcılar ile uyarabilir ve verileri kolayca ölçülebilir

Veri Toplama Sistemleri

Sensörler