DS-GYRO3 Duyuruluyor: Yüksek Performanslı Ataletsel Ölçüm Birimi

Giriş
DS-GYRO3, yüksek performanslı bir Mikro-Elektro-Mekanik Sistem sensörüne (MEMS) dayanan bir atalet ölçüm birimi (IMU) cihazıdır. Çok çeşitli uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.
DS-GYRO3 cihazı aşağıdaki verileri çıkarabilir ve saklayabilir:
• Standart atalet ölçüm parametreleri (her üç eksendeki ivmeler ve açısal hızlar).
• Bir manyetometre çıkışı.
• Önemli teşhis bilgileri.
• Ayrıca DS-GYRO3 attitude, pitch ve roll bilgilerinin yanı sıra bağıl yönelim değerlerini de hesaplar ve çıktı olarak verir.
DS-GYRO3, bir PC ile USB bağlantısı aracılığıyla arayüz oluşturur. Arayüz ödüllü veri toplama yazılımı DewesoftX’e dahildir. DewesoftX yazılımı DS-GYRO3’ten gelen verileri görselleştirilebilir, işlenebilir ve bilgisayarın sabit diskine kaydedilebilir.
Ataletsel veriler, her türlü analog ve dijital sensörden gelen veriler, CAN veri yolu gibi veri yolu verileri, video ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer Dewesoft cihazlarıyla tamamen senkronize edilebilir.
DS-GYRO3 doğrudan bilgisayarın USB portuna bağlanarak çalışır. Kilitleme mekanizmasına sahip USB kablosu pakete dahildir. Kilitleme mekanizması ayrı bir güç kablosunu ortadan kaldırır ve sağlam bir mekanik bağlantı sağlar
DS-GYRO3 kasası IP68 çevre koruması ile derecelendirilmiştir. Sıcaklık çalışma özellikleri -40°C ila +85°C’dir, bu da onu birçok ortam için ideal hale getirir.
DS-GYRO3, ölçülen verilerini CAN protokolü üzerinden de çıkarabilir. CAN DBC yapılandırma dosyası pakete dahildir.

USB Veri ve Güç Kablosu ile birlikte DS-GYRO3