Teknik Haberler

Eczacıbaşı ile Titreşim, Modal Test & Modal Analiz Eğitimlerimizi Gerçekleştirdik

Titreşim, Modal Test & Modal Analiz Teorisi, detaylı uygulama prosedürleri, pratik uygulama çalışması, veri toplama & analiz konularını kapsayan, 2 gün süreli eğitimimizi 19-20 Şubat 2024 tarihlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından Eczacıbaşı Yapı Gereçleri San.Tic. A.Ş ile gerçekleştirdik.

Uygulama eğitiminde numuneler üzerinden gerçekleştirilmiş modal test ve analiz sonuçları CAE değerleri ile karşılaştırıp validasyon çalışması da gerçekleştirilmiştir. Bu çalışma kapsamında ivmeölçer, modal çekiç, modal sarsıcı ve veri toplama sistemi olarak DEWESoft modülleri kullanılmıştır.

Eğitimimize alanında uzmanlaşmış mühendisler katıldı. Katılımcılar, eğitim sonunda gerçekleştirilen interaktif soru & cevap oturumuyla merak ettikleri konularda derinlemesine bilgi sahibi oldular.

Katılım sağlayan tüm profesyonellere ve eğitimimize duydukları ilgi için teşekkür ederiz. Firmamızın İstanbul, Ankara ve diğer şehirlerde gerçekleştireceği teknik eğitimler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da LinkedIn hesabımızı takip edebilirsiniz.

RMC Mühendislik olarak sunduğumuz eğitimler hakkında firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Etkinliklerimizden haberdar olmak için web sitemiz, eğitimlerimiz ve LinkedIn sayfamızı aşağıdaki butonlara tıklayarak erişebilirsiniz.