Kalibrasyon Çözümleri

SPEKTRA, sistemlerin sınırlarını zorlar, ve sınırların ötesinde.

Mobil test ve sensör kalibrasyonu.

 

Laboratuvara sensörler alınamıyorsa laboratuvar sensörlerinize gelecektir. İster büyük endüstriyel tesislerde, ister rüzgar çiftliklerinde veya nakliye sektöründe olsun, taşınabilir bir test ve kalibrasyon çözümünün doğru seçim olduğu sayısız uygulama vardır.

SPEKTRA kalibrasyon uzmanları, sizi bir laboratuvara bağlayan hacimli sistemlere alternatifler sunar. Mobil kalibrasyon çözümleri, daha düşük yatırım harcamaları gerektirdiğinden özellikle küçük şirketler için caziptir. Ayrıca, Ar-Ge veya üniversiteler gibi taşınabilir, hafif, verimli ve ekonomik çözümlerimiz için bir dizi ilginç uygulama var.

Mobil Kalibrasyon Çözümlerimiz

CV-10

Herhangi bir yerde yerinde kalibrasyon için tek elden çözüm. Hafif, güçlü ve geleceğe yönelik: Hızlanma sensörlerinin kalibrasyonu için sistem, kullanıcı dostu ara yüze sahip bir mobil sistemin tüm avantajlarını sunar.

 

CV-01

150 g ağırlığa kadar olan sensörler için titreşim ölçüm sistemleri ve ekipmanlarında hızlı ve kolay sorun giderme. Bir dizi adaptör ve uluslararası kabul görmüş DAkkS kalibrasyon sertifikası dahil.