SIRIUS WATERPROOF
DAYANIKLI IP67 VERİ TOPLAMA SİSTEMİ

Zorlu ortamlarda en zorlu testler için son derece sağlam (IP67 koruma derecesi) ve tamamen yalıtılmış sağlam veri toplama sistemi. IEPE ivmeölçerlerden gerinim ölçerlere kadar her tür analog sinyal için yüksek hassasiyetli, yüksek dinamik ve yüksek bant genişliği.

Gerilim

Gerilme ve Stres

Tam Köprü

Yarım Köprü

Çeyrek Köprü

Sayaç ve Enkoder

Dijital

IEPE

Şarj Etmek

Akım

LVDT

Thermocouple

RTD

Direnç

DSI Uyumlu

TEDS Uyumlu

Optik İzolasyon ±1000 V

USB 2.0

EtherCAT

-40°C ila +60°C

Şok Derecesi 100g

IP67

ANA ÖZELLİKLER

  • IP67 KORUMA DERECESİ: SIRIUS Waterproof, son derece zorlu ortamlarda test yapmak için tasarlanmıştır. Ünite su geçirmez, toz geçirmez ve 100G’ye kadar darbelere dayanabilir.
  • EVRENSEL ANALOG GİRİŞLER: Evrensel analog amplifikatörler, DSI adaptörlerinin kullanımıyla IEPE, şarj, termokupllar, RTD, akım, direnç ve LVDT sinyallerinin yanı sıra voltaj ve tam/yarım/çeyrek köprü sinyallerini doğal olarak kabul edebilir.
  • YÜKSEK İZOLASYON: Yüksek kanaldan kanala ve kanaldan toprağa izolasyon, sistemlerin aşırı voltajdan zarar görmesini önler ve toprak döngülerini önler.
  • SENSÖR GÜÇ KAYNAĞI: Her kanal, sensör uyarımı için güç sağlar.
  • ÜCRETSİZ YAŞAM BOYU YÜKSELTMELERE DAHİL OLAN YAZILIM: Kullanımı kolay, ancak işlevsellik açısından çok sağlam, ödüllü DewesoftX yazılımı dahildir. Yazılım, ömür boyu ücretsiz yükseltmeler ve hiçbir gizli maliyet olmadan gelir ve size sezgisel yapılandırma, akıllı sensörler, gelişmiş depolama ve analiz yetenekleri sunar.
  • -40 ila 60 °C: Aşırı test, aşırı sıcaklıklarda test anlamına gelir. SIRIUS Waterproof, aşırı soğuk ve aşırı sıcak iklimler için hazır.
  • 160 dB DİNAMİK ARALIK: DualCoreADC® teknolojimizle tüm analog girişler, kanal başına 200 kHz örnekleme oranıyla zaman ve frekans alanında şaşırtıcı 160 dB dinamik aralık elde ederek, bir kenar yumuşatma filtresiyle çift 24 bit delta-sigma’yı güçlendirir.
  • DİJİTAL/SAYICI/ENKODER GİRİŞLERİ: Her kanal 3x dijital giriş, 1x olay sayacı, kodlayıcı, periyot, darbe genişliği, görev döngüsü kapasitesine sahiptir. Hassas frekans ve açı ölçümü, patentli SuperCounter® teknolojisini kullanır.
  • TAMAMEN SENKRONİZE: Analog, dijital veya CAN her kanal mikrosaniye doğruluğu ile senkronize edilir.